Virály

1. září 2022 14:26

redakce Prima Lajk

Slavný fotbalista Mbappé našel novou lásku. Prý randí se sexy transgender modelkou

Kylian Mbappé je hvězda hrající za francouzský fotbalový tým PSG. Fotbalista se před časem rozešel s herečkou Emmou Smet a teď se zdá, že už má nový objev. Údajně je to transgender modelka Ines Rau.

Ines Rau (32) se jako první transgender modelka objevila na titulce prestižního pánského časopisu Playboy. Její jméno se teď začalo objevovat v titulcích zahraničních médií v souvislosti s jejím milostným vztahem. Modelka totiž prý randí se slavným francouzským fotbalistou Kylianem Mbappém (23).

Podle dostupných informací spolu byl pár poprvé spatřen na filmovém festivalu v Cannes letos v květnu. Později je spolu paparazzi zachytili na jachtě, kde se k sobě chovali zamilovaně. Fotbalista modelku zvedal do náručí a bezstarostně se spolu smáli.

Ines Rau se kromě modelingu věnuje také tancování. Narodila se ve Francii alžírským rodičům a operaci pohlaví podstoupila už ve svých 16 letech, veřejně o tom však promluvila až o osm let později.

Sdílejte článek
Štítky Francie láska vztah fotbalista modelka Playboy Kylian Mbappé Filmový festival v Cannes Ines Rau Kylian Mbappé trasgender

Přečtěte si také