Co vadí Khabibu Nurmagomedovi na zápasech UFC? 1
Autor: https://www.instagram.com/khabib_nurmagomedov/ Co vadí Khabibu Nurmagomedovi na zápasech UFC? 1

Slavný MMA bojovník prozradil, co ho nejvíc štve během zápasů! Jakou sexy věc by zakázal?

rd. Publikováno: 26.08.2021
Co na zápasech vadí slavnému MMA rváči Khabibu Nurmagomedovi?

reklama

Říká se jim „ring girls“, jsou sexy, nemají toho moc na sobě a jedinou jejich náplní je se promenádovat okolo ringu a ukazovat cedule oznamující, jaké právě probíhá kolo. Občas se pak ještě s někým vyfotí, na někoho usmějí, někomu něco podrží a tak dál. Na druhou stranu si nikdo nedělá iluze, že k zápasům UFC nějak nutně patří nebo že by bez nich atmosféra v aréně byla snad horší. Zároveň by asi nebyla lepší, takže doteď nebyl důvod k tomu cokoli měnit.

 

Jenže s tímto argumentem nesouhlasí slavný zápasník Khabib Nurmagomedov. Ten se teď čerstvě nechal slyšet, že jsou dívky podle něj zbytečné a jen ho zbytečně rozrušují. Jak ho můžou rozrušovat, to tedy nevíme. On sám tvrdí, že se cítí trapně před svým tátou – ale proč by to vadilo víc jemu než zrovna jeho mámě, přítelkyni, manželce, dětem nebo komukoli jinému z prostředí zápasníků, to je taky otázka.

Každopádně něco podobného se kdysi řešilo u závodů NASCAR, odkud později tyto ženy taky zmizely. Zmizí i z UFC? Možná jo, možná ne. Je však vidět, že se svět se neustále vyvíjí, a že k progresu často dochází tam, kde byste ho možná čekali nejmíň.

Smůla zápasníka UFC 1

FOTO: Zápasník UFC měl šanci sbalit sexy zpěvačku Miley Cyrus. Jakou blbostí to pokazil?

Lily Magno

GALERIE: Tiktokerka prozradila, jak díra v zubech ovlivnila její romantický život! Proč má tak málo sexu?

reklama