Virály

26. srpna 2021 18:56

redakce Prima Lajk

Slavný MMA bojovník prozradil, co ho nejvíc štve během zápasů! Jakou sexy věc by zakázal?

Co na zápasech vadí slavnému MMA rváči Khabibu Nurmagomedovi?

Říká se jim „ring girls“, jsou sexy, nemají toho moc na sobě a jedinou jejich náplní je se promenádovat okolo ringu a ukazovat cedule oznamující, jaké právě probíhá kolo. Občas se pak ještě s někým vyfotí, na někoho usmějí, někomu něco podrží a tak dál. Na druhou stranu si nikdo nedělá iluze, že k zápasům UFC nějak nutně patří nebo že by bez nich atmosféra v aréně byla snad horší. Zároveň by asi nebyla lepší, takže doteď nebyl důvod k tomu cokoli měnit.

Jenže s tímto argumentem nesouhlasí slavný zápasník Khabib Nurmagomedov. Ten se teď čerstvě nechal slyšet, že jsou dívky podle něj zbytečné a jen ho zbytečně rozrušují. Jak ho můžou rozrušovat, to tedy nevíme. On sám tvrdí, že se cítí trapně před svým tátou – ale proč by to vadilo víc jemu než zrovna jeho mámě, přítelkyni, manželce, dětem nebo komukoli jinému z prostředí zápasníků, to je taky otázka.

Každopádně něco podobného se kdysi řešilo u závodů NASCAR, odkud později tyto ženy taky zmizely. Zmizí i z UFC? Možná jo, možná ne. Je však vidět, že se svět se neustále vyvíjí, a že k progresu často dochází tam, kde byste ho možná čekali nejmíň.

Sdílejte článek
Štítky sex MMA UFC Khabib Nurmagomedov Chabib Nurmagomedov

Přečtěte si také