Youtubeři

14. října 2020 17:07

sarka.turcekova@gmail.com

Slavný streamer fanouškům prozradil, že je transgender a bisexuál! Proč je tolik inspiroval?

Mladý streamer měl nedávno veřejný coming out.

Teprve 15letý streamer FaZe Ewok (vlastním jménem Soleil Wheeler), který pravidelně pro svoje fanoušky streamuje hru Fortnite, nedávno šokoval své fanoušky tím, že jim sdělil svou orientaci a to, že se ve svém původním pohlaví necítil dobře. Pro svoje sdělení se rozhodl využít mezinárodního dne coming outů, který byl v neděli 11. října, aby svým fanouškům řekl, že se dlouhé roky cítil v ženském těle nepohodlně, nesvůj a nepatřičně. Vždy věděl, že se cítí spíš jako kluk. Přiznal tedy, že je transgender. Zároveň pak fanouškům i prozradil, že jeho orientace je bisexuální, líbí se mu tedy jak kluci, tak holky.

Všechno barvitě popsal ve svém příspěvku na sociálních sítích a vysvětlil, jak moc se jako holka během dětství trápil, než všechno vyšlo najevo, a on mohl začít procházet svojí proměnou pohlaví. Definitivně pochopil, že nemůže dál žít v ženském těle, ve svých 11 letech. Fanoušci, ale i další lidé ho po jeho coming outu okamžitě podpořili. Inspiroval také ostatní mladé lidi k tomu, aby se nebáli a se svým problémem se někomu svěřili.

Streamer je navíc zároveň neslyšící, to pro něj ale nehraje vůbec žádnou roli. I tak miluje pořádat pro své fanoušky herní streamy a na Twitchi a YouTube už má širokou základnu statisíců fanoušků.


Přečtěte si také