Jeffree Star
Autor: twitter.com/@JeffreeStar Jeffree Star

Slavný youtuber Jeffree Star skončil v nemocnici po děsivé nehodě! Co se mu stalo?

sis. Publikováno: 20.04.2021
Slavný youtuber a podnikatel Jeffree Star měl vážnou autonehodu. Jeho život visel na vlásku.

reklama

Známá hvězda skončila v nemocnici v nesnesitelných bolestech poté, co přežila autonehodu ve Wyomingu. Když jeli autem s jeho přítelem Danielem Lucasem, narazili totiž při jízdě na kousek černého ledu. Jejich auto se kvůli tomu podle dostupných informací třikrát převrátilo. Jeffree Star je ve vážném stavu a kolem krku má nákrčník. Zatím nejsou další informace o jeho zdravotním stavu známy, nicméně všichni jsou rádi, že je vůbec naživu. 35letý Jeffree se vyjádřil na sociálních sítích tak, že pro ně to ráno bylo jedno z nejděsivnějších v jeho životě, a jen děkuje za to, že je stále ještě naživu. Řekl, že jeho bolesti jsou opravdu k nevydržení, protože má zlomenou část zad a na páteři má také zlomeniny obratlů.

Lékař prohlásil, že to bude trvat několik dlouhých měsíců, než se úplně uzdraví. Jeho přítel Daniel utrpěl vnitřní zranění a kvůli tomu, že už dříve přežil třikrát po sobě rakovinu tlustého střeva, má komplikace a s orgány a lékaři jej musí nepřetržitě sledovat – 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Nehoda tak měla pro oba muže vážné zdravotní následky, je však také zázrakem, že se jim vůbec podařilo vyváznout živí. Jeffree byl z nemocnice již propuštěn do domácí péče s tím, že musí užívat léky, které opravdu nenávidí, ale nejde to jinak. Bolesti zatím pochopitelně neustávají, on ale mnohem víc špatně psychicky nese to, že má nějaké omezení a nemůže fungovat naplno. Přesto však neztrácí optimismus a už se dokonce ve svém instagramovém stories poprvé nalíčil. Prohlásil, že to rozhodně není první tragédie, kterou prošel, a je odhodlaný toto těžké období překonat s optimismem.

Star má 16,5 milionu sledujících na YouTube. Je zakladatelem a majitelem společnosti Jeffree Star Cosmetics a podle Forbes v roce 2018 vydělal 15,03 milionu eur na svém YouTube kanále.

 

 

Manželka by měla z jeho nápadu určitě radost.

GALERIE: Jeho žena zemřela při dopravní nehodě. O několik let později se podíval na zásnubní fotky a uviděl...

Ženy sdílely makeup od sebe vs. od vizážistky.

GALERIE: 16 žen sdílelo rozdíly make-upu od vizážistky a od sebe. Které líčení se vám líbí víc?

reklama