reklama

reklama

Slovenskou poslankyni lidé kritizují kvůli fotce, kde má vidět bradavky! Co jim na to vzkázala?

sis. Publikováno: 24.06.2020
Poslankyni začali někteří lidé kritizovat kvůli její fotce na Instagramu.

reklama

Poslankyně Katarína Augustinič je součástí zastupitelstva v Bratislavě za městskou část Nové Město, zároveň ale vítězka ankety o nejvíc sexy kandidátku ve volbách. A není se čemu divit, zrovna nedávno zveřejnila na svém Instagramu sexy fotku, která rozjela dlouhé debaty o tom, jestli je to vhodné či ne. Fotku prý vyfotila po běhání a má na ní oblečenou sportovní podprsenku, skrze kterou jí ale prosvítají bradavky.

Pod fotkou se poslankyně víceméně pochlubila svou silnou vůlí a tím, že je neustále v pohybu a cvičí. Očividně chtěla svým fanouškům ukázat, že je v dobré kondici. Její obepnuté legíny a prosvítající bradavky ale přilákaly i nechtěnou pozornost – fotky si všiml třeba Ivor Švihran, neúspěšný kandidát na místo poslance do městského zastupitelstva z bratislavského Ružinova.

Ten sdílel fotku ženy s tím, že je Katarína poslankyní už 12 let a nic kloudného zatím nedokázala a vždy prý hlasovala proti zájmům města. Navíc se do ní opírá kvůli tomu, že ani nebydlí v Novém Městě. Jeho názor by zřejmě byl v pořádku, jenže kvůli sdílené fotce působí spíš jako výkřik do tmy a lidé ho kritizují za sexismus. Katarína se brání tím, že jde jen o její soukromý profil a názor jejího kritika jí přijde neobjektivní. Na fotce jí nic špatného nepřijde – bradavky bere jsou běžnou součást prsou a nejsou dle ní vulgární.

Rodrigo Catuaba  10

GALERIE: Tenhle borec tetuje ženám bradavky po operaci! Nic tak opravdového jste ještě neviděli

reklama