Virály

24. června 2020 10:42

sarka.turcekova@gmail.com

Slovenskou poslankyni lidé kritizují kvůli fotce, kde má vidět bradavky! Co jim na to vzkázala?

Poslankyni začali někteří lidé kritizovat kvůli její fotce na Instagramu.

Poslankyně Katarína Augustinič je součástí zastupitelstva v Bratislavě za městskou část Nové Město, zároveň ale vítězka ankety o nejvíc sexy kandidátku ve volbách. A není se čemu divit, zrovna nedávno zveřejnila na svém Instagramu sexy fotku, která rozjela dlouhé debaty o tom, jestli je to vhodné či ne. Fotku prý vyfotila po běhání a má na ní oblečenou sportovní podprsenku, skrze kterou jí ale prosvítají bradavky.

Pod fotkou se poslankyně víceméně pochlubila svou silnou vůlí a tím, že je neustále v pohybu a cvičí. Očividně chtěla svým fanouškům ukázat, že je v dobré kondici. Její obepnuté legíny a prosvítající bradavky ale přilákaly i nechtěnou pozornost – fotky si všiml třeba Ivor Švihran, neúspěšný kandidát na místo poslance do městského zastupitelstva z bratislavského Ružinova.

Ten sdílel fotku ženy s tím, že je Katarína poslankyní už 12 let a nic kloudného zatím nedokázala a vždy prý hlasovala proti zájmům města. Navíc se do ní opírá kvůli tomu, že ani nebydlí v Novém Městě. Jeho názor by zřejmě byl v pořádku, jenže kvůli sdílené fotce působí spíš jako výkřik do tmy a lidé ho kritizují za sexismus. Katarína se brání tím, že jde jen o její soukromý profil a názor jejího kritika jí přijde neobjektivní. Na fotce jí nic špatného nepřijde – bradavky bere jsou běžnou součást prsou a nejsou dle ní vulgární.


Přečtěte si také