Virály

14. května 2019 13:08

redakce Prima Lajk

SMOLAŘ ROKU! Týpek chtěl vložit dopis do poštovní schránky. Ta mu usekla prst!

Co nejhoršího by se mohlo stát při doručování pošty?

30letému Husamovi Aljuburimu se změnil život při té nejmíň pravděpodobné nehodě, která se kdy mohla přihodit. Husam se živí jako kurýr pro Amazon, nedávno tak doručoval zásilku do jednoho domu a rozhodl se dopis o velikosti A5 vložit do poštovní schránky.

Do schránky vložil z nějakého důvodu čtyři prsty, když však ruku vyndal, totálně se zhrozil. Koneček prostředníčku mu totiž schránka usekla. Husam za pomoci ostatních okamžitě přivolal záchranku, medici kus prstu vyzvedli a zabalili do ledu. Bohužel pro Husama se ale kus nepodařilo zpátky přišít a on tak při operaci přišel o další část prstu, aby se zbytek mohl správně zašít.

Zničený svobodný otec jednoho dítěte tak nyní řeší veškeré dopady, jaké tato nehoda bude mít na jeho osobní, ale i pracovní život. Zároveň se nechal slyšet, že společnost se k němu vzhledem k nehodě nezachovala zrovna férově, dokonce mu bylo řečeno, ať vrátí zbylé zásilky co nejdříve do depa, jinak ho čeká finanční postih. Tomu se říká péče o zaměstnance. Po sdílení svých stížností se však Amazon nechal slyšet, že celou věci znovu prošetří, možná jej tak čeká nějaké odškodnění.

Sdílejte článek

Přečtěte si také