návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

SMUTNÉ VIDEO: Manželka při hádce bodla svého muže do břicha. Pak ho držela na ulici v náručí a prosila, aby neumíral

Manželská hádka, která se zvrtla.
Vydáno: 14.03.2019
Umírání v náručí 2
Autor: youtube.com Umírání v náručí 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Normálně když žena drží na ulici v náručí svého umírajícího muže, je to jako ve filmu. Protože k takhle dramatickým situacím ve skutečném životě nikdy nedochází. Každopádně v Mexiku se přesto přesně tohle nyní stalo – má to ale hned několik háčků.

Zaprvé, muž umíral, protože jej žena bodla pár minut předtím během manželské hádky. Zadruhé, když vyšli ven, místo přispěchání na pomoc někdo vytáhl telefon a začal celé drama streamovat na Facebook. Ten později video smazal, tou dobou už ale bylo na YouTube. Zatřetí, při čekání na záchranku žena prosila svého muže, aby neumíral. Zjevně si tak uvědomila svoji chybu a doufala, že muž přežije, protože v tu chvíli šlo už i o její život. Mezitím kolem nich však procházeli lidé a nikde nehrála žádná oscarová hudba, takže dramatický efekt se nějak nedostavil. Muž každopádně přežil a jeho manželka byla zatčena. Teď čeká, z čeho ji nakonec obviní.

 

Článek je zařazen v: bodnutí , manželka , muž , video , náruč , umírání