Virály

8. listopadu 2018 02:42

redakce Prima Lajk

SMUTNÝ PŘÍBĚH: Novomanželé zemřeli jen pár hodin po svatbě. Jejich tragický osud nyní dojímá internet. Co se stalo?

Mladý pár zemřel necelé dvě hodiny po tom, co prožívali nezapomenutelné štěstí při své pohádkové svatbě.

William Byler a Bailee Ackermanová, kteří oba studovali na státní univerzitě v Sam Houston v Texasu, zemřeli v ranních hodinách 4. listopadu spolu s pilotem poté, co vrtulník narazil do nedalekého kopce. Zatím není zcela jasné, jak k této tragédii došlo, jelikož je celá tato nehoda zatím ve stavu vyšetřování.

Eric Smith, který byl hostem na svatbě, na svůj Facebook poté napsal: „Jsem naprosto zničený! Jsou to hrozné zprávy! Omlouvám se, že jsme to nedali vědět dřív, ale necítil jsem, že by to bylo vhodné. Bailee Ackermanová a William Troy včerejší noc zemřeli. Oslavili svou pohádkovou svatbu, kde byli obklopeni rodinou a přáteli, poté nasedli do rodinného vrtulníku a odletěli z ranče. Po pouhé hodině a půl s nimi vrtulník narazil do nedalekého kopce. Pilot Jerry, který stroj řídil s nimi také zemřel. Ve svých modlitbách na vás budeme navždy vzpomínat.”

„Moje sladká Bailee, moje srdce se rozbilo na milion kusů. Děkuji ti, že jsi mě milovala ode dne, kdy jsme se poprvé setkaly. Děkuji ti, že jsi byla mou nejlepší kamarádkou, kterou jsem mohla kdykoliv požádat o cokoliv. Děkuji, že jsi tu pro mě vždy byla. Děkuji, že jsme společně mohly cestovat životem. Děkuji za to, že jsi byla sestra, kterou jsem nikdy neměla. Miluju tě, Bai,” napsala na Instagram nevěstina kamarádka Jessica Stilleyová.


Přečtěte si také