Virály

20. dubna 2020 17:09

sarka.turcekova@gmail.com

Snoubence naštvalo, že jim fotografka odebrala nadbytečné kilogramy! Mají právo na vrácení peněz?

Když chtěli dva snoubenci fotografku na svojí svatbu, měla v ceně také zásnubní fotky. Udělala jim na nich ale jednu extra službu, se kterou nepočítali.

Tohle mladou dvojici opravdu naštvalo. Všechno začalo tím, že Katie, která si plánovala svatbu, najala přes sociální sítě fotografku, která jim měla svatbu nafotit. Po dlouhém uvažování si vybrali Tower Photography, kde tato fotografka pracovala se svým týmem. Nabídli jim dokonce mimo svatebních fotografií ještě také zásnubní fotky navíc zdarma. Původně takové fotky sice nepotřebovali, ale řekli si nakonec, proč k tomu nesvolit.

Jenomže když potom viděli hotové fotky, zdálo se jim na nich něco v nepořádku a za chvilku zjistili proč. Na fotkách totiž byli oba dva upravení ve Photoshopu, na tom by nebylo nic špatného, ovšem fotografka jim ubrala také dobrých patnáct kilo – a to každému z nich. Katie se takové upravování fotek dotklo, oba to brali tak, že fotky jich dvou nebyly dostatečně dobré. Chtěli od fotografky vrátit peníze s tím, že o takové úpravy nestojí.

Fotografka jim peníze vrátila, ale nechala si zálohu tři tisíce korun. Pak si dokonce postěžovala na Facebooku, že to má za to, že přijímá zakázky od morbidně obézních lidí. Prý je těžké nafotit hezké romantické fotky páru, který kvůli svojí obezitě ani nemůže dát hlavy k sobě. Katie však fotografku nahlásila a je znechucená jejím přístupem...

Sdílejte článek

Přečtěte si také