Společnost vyrobila první kondom s dírou pro větší rozkoš! Co by se jen mohlo pokazit…

Kondom s dírou? Tady asi někdo nechápe, jak věci fungují.

Jestli opravdu není třeba v nějaké oblasti příliš experimentovat, jsou to jednoznačně kondomy. Tyhle pánské ochrany sice mají různé velikosti, barvy a někdy i aromatické doplňky, rozhodně ale nemění tvar, materiál a ani způsob užití. Jedna společnost se to ale nyní rozhodla přece jen vyzkoušet otestovat.

Firma Powell Development Group totiž vyrobila první kondom svého druhu, v němž je díra. Údajně jde výrobcům o to, aby donutili používat kondomy i lidi, kteří se jim jinak běžně vyhýbají, protože jim pak jejich sexuální zážitek nepřipadá tak přirozený. S tímhle novým kondomem by však podobný pocit měl zmizet – jak? To nikdo netuší, společnost to ale tvrdí, takže pojďme na chvíli předstírat, že tomu tak vážně je.

Galactic Cap, jak se kondom nazývá, je unikátní ochrana na špičku vašeho penisu, která má za cíl přinést vám i vaší partnerce co největší rozkoš, zatímco zároveň předejde nehodám. Firma se chlubí tím, že zákazníci, kteří už si výrobek mohli vyzkoušet, si jej nemůžou vynachválit. Zatím ale žádná potřebná schválení k prodeji neproběhla a kondom si tak nikde nezakoupíte.

Sdílejte článek

Přečtěte si také