návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

Stalker vystopoval a napadl slavnou zpěvačku podle odrazu v jejím oku! Jak se mu to proboha povedlo?

Stalker našel domov zpěvačky podle fotky na sociální síti.
Vydáno: 13.10.2019
Stalker vystopoval zpěvačku díky odrazu v oku 1
Autor: twitter.com Stalker vystopoval zpěvačku díky odrazu v oku 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Snad každý z nás už se někdy platonicky zamiloval do nějakého herce, herečky, zpěváka nebo zpěvačky. S tím se pochopitelně pojí sledování jejich profilů na všelijakých sociálních sítích, dávání lajků, možná i psaní milých komentářů. Jenže vše má své hranice, a co se zpočátku může jevit jako nevinné fandovství, může rychle přerůst v regulérní stalkování.

Své o tom ví i slavná japonská zpěvačka Ena Matsuok. Ta má za sebou děsivý zážitek, kdy ji jeden z jejích fanoušků vystopoval skrz fotku, na které si všiml odrazu zastávky v jejích očích. Následně si tak potvrdil adresu skrz Google mapy a vyrazil na místo, kde zpěvačku posléze sexuálně napadl.

Útočník Hibiki Sato zatáhl dívku před jejím domem do temného kouta, kde ji podle všeho napadl. Není jasné, co přesně s ní muž provedl, později byl však dopaden policií a nyní jej čeká soud a posléze vězení. Policie každopádně varuje ostatní, aby si dávali pozor na fotky, které sdílí na sociální sítě, protože nikdy nevíte, kdo se dívá.

Článek je zařazen v: Stalker , sexuální napadení , oko , odraz , útok , Sex , zpěvačka