Virály

23. července 2019 12:47

redakce Prima Lajk

Starý pán cvrnknul chlapečkovi do penisu a málem šel do vězení. Na co se nakonec vymluvil?

Cvrnkání do penisu není OK!

Snad každému je jasné, že jisté kulturní rozdíly panují po celém světě. Co je považováno za normální u nás, například nemusí být vůbec normální v Číně, a zase naopak. Některé věci jsou ale tak nějak obecné, například fakt, že byste neměli cizím lidem, natož dětem, sahat na jejich penis. To je zkrátka jasná věc. No, jak se nyní ukázalo, zase tak jasné to asi není.

K incidentu došlo nedávno v jednom plaveckém bazénu na Novém Zélandu. Starší čínský muž zde v šatně cvrnknul malému chlapci do penisu, zatímco se chlapec se svým otcem převlíkal. 79letý muž se přitom smál a považoval to nejspíš za legrační. Chlapci a jeho otci už to ale tak vtipné nepřišlo.

Muži tak následně hrozil trest napadení, k čemuž se u soudu později i přiznal. Své chování přitom zdůvodnil tak, že mu chlapec připomínal vnuka z Číny, a že v jejich zemi, ze které muž v roce 2009 emigroval na Nový Zéland, se takové chování nepovažuje za nepatřičné. S přihlédnutím na jeho věk a kulturní rozdíly tak nakonec soud muži neudělil žádný trest, pouze varování. Experti se však shodují, že ať už je člověk z Číny, Madagascaru, nebo Lichtenštejnska, cvrnkání penisů prostě NENÍ OK.

Sdílejte článek

Přečtěte si také