Virály

25. ledna 2023 10:13

redakce Prima Lajk

Statečný táta zachránil dcery před sněhovou frézou. Sám kvůli tomu přišel o nohy!

Otec se zachoval jako pravý hrdina.

Rodičovský instinkt a pud zachránit své dítě je neuvěřitelný a probudí v člověku i zdánlivě nemožné. Na vlastní kůži to pocítil i tatínek Dave Miln, když si s manželkou Clare, tříletou dcerou Islou a roční Annou užíval výlet na horách. Zimní radovánky se však v jednu chvíli proměnily v hotové peklo, když se zničehonic na spokojenou rodinku na svahu odnikud přiřítila sněhová fréza.

Otec ale na nic nečekal a před malé dcery a manželku se vrhnul, aby je ochránil svým tělem před nemilosrdnými pilami sněžného robota, zatímco tím riskoval svůj život. Děti i žena tak vyvázly jen s lehčími zraněními, avšak Dave takové štěstí neměl. Pod těžkým strojem zůstal zaklíněný celou hodinu, než byl zachráněn, vyproštěn horskou službou a převezen do nemocnice.

Je až k neuvěření, že po celou dobu hrůzného incidentu zůstal statečný otec zcela při vědomí, zatímco prožíval neskutečné bolesti. V nemocnici poté musel podstoupit vážné operace, které zahrnovaly i amputace obou dolních končetin. Ani tím to však ještě nekončí a Dave má před sebou ještě několik dalších zákroků a dlouhý proces rehabilitace, než se zcela zotaví. Po úplné rekonvalescenci se chce rodina přestěhovat z Kalifornie do Austrálie a na celý incident se pokusit zapomenout.

Sdílejte článek
Štítky nehoda nemocnice Austrálie rodina otec záchrana Kalifornie sněhová fréza

Přečtěte si také