Virály

12. ledna 2023 14:48

redakce Prima Lajk

Streamerka dostala ban za sexuální obsah na Twitchi. Ukázala nohu, když šla do postele

Zasloužený ban, nebo další nedorozumění? Twitch řeší novou kontroverzi.

Dostat ban na Twitchi není v dnešní době nic těžkého ani neobvyklého. Zákazy účtů létají na všechny strany, příčinou jsou ale v zásadě pořád sami nezodpovědní streameři, kteří se chovají tak, jako by pravidla pro ně neplatila. Přesvědčila se o tom teď i streamerka JustKeth, která dostala ban za sexuální obsah na platformě. Když šla spát, odhalila totiž kus nohy.

Abychom to nicméně uvedli na pravou míru. JustKeth věděla, že maličko provokuje. Při plnění náhodné výzvy na „kole štěstí“ totiž byla zvolena možnost odhalení nohou, což streamerka pojmenovala jako odhalení svých „sexy“ chodidel, a protože jí za to fanoušci posílali zároveň peníze, najednou to byla výměna sexuálního obsahu za peníze – což je na Twitchi pochopitelně zakázané.

Pro JustKeth to nicméně není až tak strašlivé – zákaz dostala jen na tři dny. V případě, že by se však něco podobného mělo opakovat, můžou zástupci platformy zvolit přísnější trest, a to klidně ban permanentní. Samotná streamerka nicméně trvá na tom, že se nijak neprovinila, a že je Twitch až příliš přísný.

Sdílejte článek

Přečtěte si také