Virály

14. července 2022 18:47

redakce Prima Lajk

Streamerku 3 hodiny šikanovali ve hře spoluhráči. Nakonec sama dostala ban! Co údajně provedla?

Streamerka dostala bizarní ban poté, co ji ve hře šikanovali spoluhráči.

Hraní online sebou přináší nejen spoustu zábavy a možností poznat nové zajímavé lidi a kamarády, ale taky nevyhnutelně šanci, že se naopak setkáte s toxicitou, urážkami a často i nespravedlností. Přesně to se teď stalo i korejské streamerce Kim „Kkual“ So-Hyun, která ve hře League of Legends od studia Riot zažila skutečně něco nezáviděníhodného.

Dívka si užívala obyčejný zápas, když si jí rázem všimli nejen protihráči, ale i spoluhráči. A místo aby vše probíhalo v přátelském duchu, rozhodli se hráči začít streamerku tzv. griefovat, tedy znepříjemňovat ji její pobyt ve hře. Místo hry na 30 minut se tak zápas protáhl zhruba o 3 hodiny, samotná streamerka ale nechtěla hru vypnout, protože by za to byla automaticky potrestána systémem, který odrazuje od opouštění již spuštěných zápasů.

Nakonec však potrestána byla stejně, a to proto, že ji nejspíš všichni spoluhráči po zápase ještě nahlašovali z falešných důvodů, aby ji obzvlášť otrávili život. Streamerka si již zažádala o zrušení banu, přičemž se pokusila celou situaci vysvětlit, snad to tedy tvůrci hry co nejdříve správně vyhodnotí a ona v budoucnu narazí na méně toxické gamery.


Přečtěte si také