Virály

7. dubna 2021 18:24

sarka.turcekova@gmail.com

Student zemřel poté, co hrál s kamarády ruskou ruletu s revolverem! Jak ho to proboha napadlo?

Dvacetiletý student zemřel poté, co pozval svého kamaráda k sobě domů, aby si zahráli ruskou ruletu.

Bohužel nápad nějak nedomysleli, anebo těžko říct, jestli hráli hru právě kvůli tomu, aby se jeden z nich nakonec zastřelil. Všechno to začalo tak, že muž z brazilského státu Minas Gerais jménem Cades pozval svého kamaráda k sobě domů s tím, že se společně napijí alkoholu a poslechnou si u toho nějakou hudbu. To by byl ještě relativně dobrý nápad na večírek, ale když jeho kamarád dorazil do jeho domu, zjistil, že má Cades v ruce revolver ráže 38. Pak spolu začali hrát ruskou ruletu s tím, že si střídavě předávali zbraň do rukou, s tím, že revolver měl v sobě jednu kulku. Oba dva byli přitom napití.

Kamarád Cadese pak uvedl, že ten měl v ruce zbraň dvakrát, přičemž nakonec stiskl spoušť a střelil se do hlavy. Policisté však zatím nevědí s jistotou, komu zbraň patřila. Ruskou ruletu spolu s Cadesem už hráli posledních šest let nejméně čtyřikrát, nikdy předtím ale nic nenasvědčovalo tomu, že by bral Cades hru „jako na život a na smrt“. Můžeme se tak jen dohadovat, jestli to opravdu udělal jen v opilosti. Momentálně je zesnulý 20letý mladík pohřbený na hřbitově Sao Lucas v Janaubě.

Ruská ruleta je neuvěřitelně nebezpečná hra, kterou proslavil film z roku 1978 The Hunter Deer. Tři američtí vojáci byli zajati během války ve Vietnamu a museli hrát ruskou ruletu, zatímco jejich únosci si sázeli na výsledek na výsledky. Vojáci museli hrát, dokud nezůstal jen jeden soutěžící.

Sdílejte článek
Štítky nehoda zbraň tragedie Minas Gerais Válka ve Vietnamu ruská ruleta

Přečtěte si také