revolver pistol
Autor: istockphoto revolver pistol

Student zemřel poté, co hrál s kamarády ruskou ruletu s revolverem! Jak ho to proboha napadlo?

sis. Publikováno: 07.04.2021
Dvacetiletý student zemřel poté, co pozval svého kamaráda k sobě domů, aby si zahráli ruskou ruletu.

reklama

Bohužel nápad nějak nedomysleli, anebo těžko říct, jestli hráli hru právě kvůli tomu, aby se jeden z nich nakonec zastřelil. Všechno to začalo tak, že muž z brazilského státu Minas Gerais jménem Cades pozval svého kamaráda k sobě domů s tím, že se společně napijí alkoholu a poslechnou si u toho nějakou hudbu. To by byl ještě relativně dobrý nápad na večírek, ale když jeho kamarád dorazil do jeho domu, zjistil, že má Cades v ruce revolver ráže 38. Pak spolu začali hrát ruskou ruletu s tím, že si střídavě předávali zbraň do rukou, s tím, že revolver měl v sobě jednu kulku. Oba dva byli přitom napití.

Kamarád Cadese pak uvedl, že ten měl v ruce zbraň dvakrát, přičemž nakonec stiskl spoušť a střelil se do hlavy. Policisté však zatím nevědí s jistotou, komu zbraň patřila. Ruskou ruletu spolu s Cadesem už hráli posledních šest let nejméně čtyřikrát, nikdy předtím ale nic nenasvědčovalo tomu, že by bral Cades hru „jako na život a na smrt“. Můžeme se tak jen dohadovat, jestli to opravdu udělal jen v opilosti. Momentálně je zesnulý 20letý mladík pohřbený na hřbitově Sao Lucas v Janaubě.

Ruská ruleta je neuvěřitelně nebezpečná hra, kterou proslavil film z roku 1978 The Hunter Deer. Tři američtí vojáci byli zajati během války ve Vietnamu a museli hrát ruskou ruletu, zatímco jejich únosci si sázeli na výsledek na výsledky. Vojáci museli hrát, dokud nezůstal jen jeden soutěžící.

Dezinfekce koláž

Tři lidé tragicky zemřeli a jeden člověk oslepl poté, co vypili tuhle věc! Jak je to proboha napadlo?

Kdo přežije?

Šokující Cesty domů: Jaryn bude hrát ruskou ruletu. Přežije?

reklama