Virály

22. srpna 2018 12:15

redakce Prima Lajk

Studentka našla Lamborghini a Ferrari zaparkované 20 let v babiččině garáži! Neuvěříte, co s oběma auty provedla

Co byste dělali, kdybyste u vaší babičky v garáži našli Ferrari?

Prarodiče mívají tak nějak ve zvyku ukládat všechny své staré věci na různá místa, aby je mohli později… no, my vlastně nevíme, proč je schovávají. Každopádně je to jedna z těch životních pravd, které tak zkrátka jsou. Málokdy se ovšem stane, že si babička s dědou zaparkují v garáži dvě superauta a nikomu o tom neřeknou.

Přesně tohle se teď stalo jedné studentce, která na Redditu vystupuje pod přezdívkou eriegin. Ta totiž našla v babiččině garáži Ferrari 308 a 1981 Lamborghini Countach. Nebylo to sice tak, že by je tam náhodou objevila, prý o nich rodina věděla, přesto se však šla přesvědčit, že je to pravda. A skutečně, obě auta stála zaparkovaná přesně tam, kde je její děda v roce 1981 nechal. Chtěl si totiž založit prodejnu luxusních aut, jenže provozní náklady by byly moc vysoké, a tak si auta nechal.

Na fotkách vidíte eriegina přítele, který přišel auta zkontroloval, a zároveň si v nich posedět (kdo by nechtěl?). Dívka v příspěvku dodává, že auta rozhodně nejsou její, a nejspíš ani nikdy nebudou. Místo toho se asi konečně prodají.


Přečtěte si také