návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

Syn Davida Beckhama má novou přítelkyni. Lidé si ale myslí, že vypadá stejně jako jeho máma Victoria. Taky tam vidíte podobu?

Brooklyn, syn Davida Beckhama si našel novou holku, se kterou se už pár dní chlubí na Instagramu. Bohužel jeho smysl pro krásu jeho fanoušci nějak nesdílí.
Vydáno: 07.01.2019
Přítelkyně mladého Beckhama 7
Autor: instagram.com/davidbeckham+victoriabeckham+brooklynbeckham Přítelkyně mladého Beckhama 7
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Když ukázal devatenáctiletý Brooklyn novou přítelkyni Hanu Cross (21), která je modelka, nezazněly pod jejich fotkama zrovna lichotivé komentáře. Většina jim štěstí sice přála, našlo se ale dost těch, kterým nová holka Brooklyna připomněla jeho matku Victorii. „Victorie Beckham, jsi to ty?“ zaznělo v reakcích, zatímco někdo jiný napsal „Myslel jsem, že to je jeho matka, vypadá přesně jako ona.“

David a Victoria Beckham
Autor: instagram/@spletnik.ru David a Victoria Beckham

To muselo modelku opravdu potěšit. O dost víc by se z toho ale určitě radovala právě Beckhamova matka. Kdo by nechtěl vypadat ve 44 letech jako dvacítka.

David Backham s malou Harper

Sexy tatínek David Beckham si založil instagram

Victoria Beckham

Victoria Beckham se ukázala v leopardím kabátku v přepočtu za 47 tisíc korun

Článek je zařazen v: David Beckham , Brooklyn Beckham , Instagram , přítelkyně