Virály

19. listopadu 2019 16:53

redakce Prima Lajk

Tatér si přeje zákaz kérek na obličej! Proč by si lidé neměli dávat tetování na hlavu?

Tatér veřejně prohlásil, že by zakázal kérky na tvář. Proč?

Lidé se obecně neshodnou na ničem a tetování není výjimkou. Některým to přijde cool, některým zase hloupost, kterou si zkazí život. Jasně, pokud si necháte na zadek vytetovat jméno vaší holky, se kterou chodíte týden, pravděpodobně toho budete za pár měsíců litovat. Ale co když prostě milujete svého psa a chcete jeho datum narození na ruku nebo jste fandové Star Wars a Darth Vader na zádech vám nikdy nepřijde jako blbost? Zkrátka každý má právo se nějak vyjádřit a to samé platí vždycky i pro tetování. Tedy, skoro vždycky.

Jeden britský tatér teď totiž veřejně prohlásil, že si myslí, že by se kérky na obličej měly zakázat. Nikoliv úplně, ale alespoň pro mladší 21 let, kterým to ještě často úplně dobře nemyslí (ne, že by to bylo třeba ve 27 lepší), a tetování na obličej je zkrátka dost citlivá záležitost.

Hlavním důvodem je fakt, že tetování na obličej může plno lidem zkazit plány na získání práce. Jasně, pokud se chcete stát slavným rapperem, tetování na obličej je naopak skoro povinnost, nicméně to je výjimka a lidé by se jí neměli moc řídit. A jaký na to máte názor vy?

Sdílejte článek

Přečtěte si také