Virály

23. září 2019 16:11

redakce Prima Lajk

Tatínek skočil bungee jumping s batoletem v náručí! Lidé mu za to nadávají

Tak tuhle šílenost by snad žádný normální otec neriskoval. Ale otec coby hvězda reality show z Malajsie na to asi měl jiný názor, takže skočil bungee jumping se svojí dvouletou dcerou!

Jestli se chtěl jenom předvádět před kamerami, anebo si vážně myslel, že je tohle bezpečné pro jeho dvouletou dceru, těžko říct. Ale jenom blázen by takovýmhle způsobem riskoval život tak malého dítěte, navíc vlastní dcery. Děti by se měly držet dál od hazardních sportů, těžko si ale můžou vybrat, pokud je to nebezpečné situace přivedou jejich vlastní rodiče!

Třicetiletý otec Redha Rozlan skočil však z mostu v Kuala Kuba Bharu do 60 metrů hluboké rokle společně s dcerkou, kterou měl připoutanou k sobě. Záběry pak byly sdíleny na Instagramu Rentas Adventures, kde vzbudily velký odpor. Už jenom kvůli tomu, že ohrozil takhle malé dítě na životě, protože takový seskok se nemusí povést už u dospělého – může se přetrhnout lano, může si na pružině zlámat kosti a podobně.

„Je to brutálně nezodpovědné,“ psali okamžitě lidi s tím, že otec by měl být potrestán za to, že to vůbec zkusil. Holčička navíc mohla být emocionálně frustrovaná kvůli šoku při pádu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také