návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Virály

Tatínek zjistil, jak ušetřit 60 tisíc ročně skenováním účtenek. V čem jeho trik spočívá?

Blíží se konec roku a hodně lidí přemýšlí nad tím, jaké si dají předsevzetí. Jedno z nich bývá například šetřit.
Vydáno: 10.12.2019
účtenka
Autor: istockphoto.com účtenka

Jak ušetřit co nejvíc, na to přišel tatínek tří dětí Peter z Kentu. Ten se podělil, jak se mu podaří ušetřit asi 60 tisíc korun ročně navíc, a to jen použitím několika nákupních aplikací, které fungují na principu jako „plná peněženka“ a další. Jde o to, že když aplikace používáte, za každý nákup se vám vrátí cashback (určitá malá částka) z nákupu. Když si to vynásobíte tolikrát, kolikrát jdete za rok nakoupit, může to být zajímavé číslo.

Peter takhle ročně ušetří celých 60 tisíc používáním aplikací jako Clicksnap, Checkoutsmart, Greenjinn nebo Shopmium. Schovává si od nákupů účtenky za takové položky jako chleba, mléko, jogurty, ovoce nebo zelenina. A tyto pak nahrává do aplikací, za což pak dostává cashback. Aplikace vždy člověku řeknou, které zboží je v nabídce. Když předmět koupíte, odnesete jej a naskenujete účtenku, ve stejný den přijde cashback.

Dle jeho slov se to opravdu vyplatí, a to živí celou rodinu... Naskenovat účtenku zabere dohromady pár sekund, ale vrácené peníze z nákupů se určitě vyplatí, nemyslíte? Časem se to totiž nastřádá. Podobně to jde samozřejmě dělat, i když nakupujete online. Skenování účtenek běžných potravin, to je pro nás poměrně novinka.

Umíte si představit kompostovávní lidí?

Roku 2021 se spustí první kompostárna lidí. Má pomoci Seattlu k lepšímu světu a k ekologičtějším pohřbům

Článek je zařazen v: jak ušetřit , šetření , jak ušetřit peníze , aplikace

reklama