Virály

31. prosince 2017 11:39

redakce Prima Lajk

Tchyně lezla ženě do telefonu, manžel ji proto přelstil touhle sprostou vánoční zprávou!

Čtete si cizí zprávy? Po tomhle možná přestanete.

Znáte to, když vám lidé koukají přes rameno a vás to otravuje, stačí většinou něco říct a oni přestanou. Teď si ale představte situaci, ve které si píšete osobní věci se svojí ženou a její vlastní matka (ano, čtete správně, matka) si později, když je telefon nehlídaný, všechny zprávy začne bez dovolení procházet. Celkem šok a taky dobrý důvod, změnit si na telefonu heslo.

Jak však přiznává jeden muž z Redditu, jeho žena situaci zase tak vážně nevnímala, a tudíž bylo na něm, aby něco podnikl. Místo silnějšího zabezpečení však přišel s docela jiným nápadem. Když byli o Vánocích u tchyně, všiml si, že manželka zanechala telefon volně ležet v kuchyni. Odešel proto do koupelny, odkud své ženě poslal tu nejsprostější sexuální zprávu, jakou kdy napsal (zmiňoval v ní podle všeho i věci, které spolu v posteli nikdy nedělali – jenom aby to bylo, pokud možno, co nejdrsnější). Krátce na to zaslechl z kuchyně hlasitý povzdech.

Že si tchyně zprávu skutečně přečetla si pak potvrdil, když se mu zbytek večera nemohla podívat do očí. Později si navíc zavolala jeho ženu do vedlejší místnosti, aby si promluvili. Když se jeho manželka vracela se slzami v očích, lekl se. Pak ale zjistil, že to byly slzy od smíchu, a že jeho žena mamince vše vysvětlila a konečně jí tak zakázala procházet si zprávu na jejím telefonu. Vše tak skončilo šťastně.

Sdílejte článek

Přečtěte si také