návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

Tchyně lezla ženě do telefonu, manžel ji proto přelstil touhle sprostou vánoční zprávou!

Čtete si cizí zprávy? Po tomhle možná přestanete.
Vydáno: 31.12.2017
Jak nachytat zvědavou tchyni?
Autor: istock.com Jak nachytat zvědavou tchyni?
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Znáte to, když vám lidé koukají přes rameno a vás to otravuje, stačí většinou něco říct a oni přestanou. Teď si ale představte situaci, ve které si píšete osobní věci se svojí ženou a její vlastní matka (ano, čtete správně, matka) si později, když je telefon nehlídaný, všechny zprávy začne bez dovolení procházet. Celkem šok a taky dobrý důvod, změnit si na telefonu heslo.

Jak však přiznává jeden muž z Redditu, jeho žena situaci zase tak vážně nevnímala, a tudíž bylo na něm, aby něco podnikl. Místo silnějšího zabezpečení však přišel s docela jiným nápadem. Když byli o Vánocích u tchyně, všiml si, že manželka zanechala telefon volně ležet v kuchyni. Odešel proto do koupelny, odkud své ženě poslal tu nejsprostější sexuální zprávu, jakou kdy napsal (zmiňoval v ní podle všeho i věci, které spolu v posteli nikdy nedělali – jenom aby to bylo, pokud možno, co nejdrsnější). Krátce na to zaslechl z kuchyně hlasitý povzdech.

Že si tchyně zprávu skutečně přečetla si pak potvrdil, když se mu zbytek večera nemohla podívat do očí. Později si navíc zavolala jeho ženu do vedlejší místnosti, aby si promluvili. Když se jeho manželka vracela se slzami v očích, lekl se. Pak ale zjistil, že to byly slzy od smíchu, a že jeho žena mamince vše vysvětlila a konečně jí tak zakázala procházet si zprávu na jejím telefonu. Vše tak skončilo šťastně.

Co se youtuberce přihodilo?

VIDEO: Youtuberce vypadaly vlasy kvůli téhle hloupé chybě! Holky, na tohle si dávejte pozor!

Co se zpěvačce stalo?

GALERIE: Zpěvačka Beyoncé dobývá internet jako obézní machna! Co se jí ve skutečnosti přihodilo?

Článek je zařazen v: muž , smska , Vánoce , sprostá , Zprávy , tchyně