Virály

4. prosince 2017 11:59

redakce Prima Lajk

Těhotná žena byla v šoku, když na ni její pes začal štěkat. Nevěděla, že jí to zachrání život

Psi jsou opravdu úžasná stvoření. Jsou schopni upozornit na věcí, které lidé nemají šanci vidět. Jejich cítění podnětů je zcela odlišné. Prý jsou dokonce schopni cítit rakovinu nebo když je někdo nemocný.

Keola prokázala neuvěřitelnou lásku své paničce Alhanně. Fenka položila tlapku ženě na břicho, začala hlasitě štěkat a nedokázala se uklidnit.

Alhanna byla těhotná a fenka se chovala naprosto normálně. Jak těhotenství postupovalo, Keola začala nervóznět. Alhanna trpěla bolestmi zad, ale připisovala to svému těhotenství. Žena si všimla, že její pes je divný, ale neměla ani tušení, co to znamená.

Postupem času byla Keola opravdu nešťastná. Sedávala na břiše a byla nervózní. Vadilo jí, když šla Alhanna do práce a celá rodina si všimla, že se fenka snaží něco říct. Žena se tedy rozhodla navštívit nemocnici. To, co zjistili, bylo šokující. Žena byla pár okamžiků od smrti.

Těhotná Alhanna měla dvojitou ledvinovou infekci, která jí zasáhla celá záda. Jednalo se o vzácný tip infekce. Sotva dorazila do nemocnice včas, aby dostala potřebnou péči.

Byl to jeden z nejvážnějších případů, se kterým se lékaři setkali. Alhanna porodila zdravého chlapce jménem Lincoln a jsou s Keolou nejlepšími přáteli.


Přečtěte si také