Virály

10. listopadu 2021 10:58

redakce Prima Lajk

Tenhle bordel nabízí sexuální radovánky výměnou za očkování. Tomu se říká hezká motivace!

Nevěstinec v Rakousku využívá originální způsob, který má motivovat lidi k očkování proti covidu-19.

Neustále šířící se covid-19 nutí vládu zpřísňovat hygienická opatření a neustále motivovat lidi k očkování. S velmi originálním a svojským způsobem nalákat lidi k potřebné ochraně přišel i vídeňský nevěstinec Fun Palast, který nabízí svým zákazníkům volné poukázky na půlhodinové „sezení“ dle vlastního výběru v „saunovém světě“. Jedinou podmínkou je podstoupit očkování a prokázat se platným covid pasem.

Rakousko se řadí mezi nejhůře hodnocené v úrovni proočkovanosti v západní Evropě, a vláda tak zavádí nová a přísnější opatření. Ty mají dopad zejména na neočkované obyvatele. Není tak divu, že se podniky, které nechtějí přijít o své klienty, snaží motivovat rakouské občany k podstoupení očkování proti covidu.

Nevěstinec Fan Palast doufá, že akční nabídkou přinutí své zákazníky k vyšší proočkovanosti, a tím zvýší i počet návštěvníků, kterých během pandemie přirozeně ubylo. Zdá se, že vidina sexuálních služeb „zdarma“ opravdu funguje, protože se stala hitem u zákazníků. „Stejně bych se nechal očkovat, ale zpřísněná opatření to urychlila. Tuhle akci zorganizoval můj známý, tak jsem do toho šel,“ řekl jeden z návštěvníků, který volnou poukázku do saunového světa vřele uvítal.

Sdílejte článek
Štítky Rakousko očkování nevěstinec vláda koronavirus COVID-19 motivace bordel očkování covid Západní Evropa Vídeň Rakousko

Přečtěte si také