Virály

16. května 2022 11:06

redakce Prima Lajk

Tenhle dům na Google mapách nikdy neuvidíte. Je zamaskován z tohoto mrazivého důvodu!

Dům v americkém Clevelandu je pošpiněn historií, ze které mrazí.

Kdokoli se dnes může během pár sekund podívat na internetu na detailní satelitní snímek zahrady svého souseda nebo domu na druhém konci planety. Díky pár klikům a Google mapám si můžete přečíst poštovní schránku desetitisíce kilometrů daleko a „projít“ se po jakékoli ulici na světě. I přesto se však v Clevelandu ve státě Ohio nachází na adrese 2208 Seymour Avenue jeden dům, který je lidem zamaskovaný.

Kdysi byl domovem Ariela Castra, který žil na první pohled dost všedním a pro sousedy nudným životem. Nikdo však nevěděl, co se děje uvnitř domu. Téměř deset let v něm totiž Castro věznil tři nevinné ženy, které pravidelně mučil, znásilňoval a držel je v zajetí. Po dlouhých letech teroru se však jedné z nich podařilo utéct a Castro byl odsouzen k doživotí. Jen měsíc po vynesení rozsudku byl ale nalezen mrtvý ve své vězeňské cele poté, co spáchal sebevraždu.

Zdánlivě obyčejná ulice v Clevelandu už tak bude navždy poskvrněna škraloupem a hrůzou, která se za zdmi domu odehrála. Ačkoli byl barák teroru stržen, Google mapy i přesto zamaskovávají místo zločinu, aby alespoň sousedi za touto hrůznou událostí mohli udělat tlustou čáru.


Přečtěte si také