Virály

20. dubna 2018 13:27

redakce Prima Lajk

TEST: Čeho se nejvíce bojíte, když se zamilujete? Tenhle obrázek vám napoví, co je váš největší strach

Láska si nevybírá a ne vždy se zamilujeme do stejně myslícího člověka. Každý z nás má občas strach, že ho partner zradí.

Mnoho z nás prožilo nešťastnou lásku a stav beznaděje. Člověk změnit nejde a nikoho nemůžeme přinutit, aby nás miloval. Do roka se může situace absolutně změnit a my se ani nenadějeme a prožíváme nejkrásnější lásku našeho života. Přece jen můžete mít stále strach z dalšího zklamání. Čeho se nejvíce bojíte?

Podívejte se na obrázek. Čeho jste si na něm všimli jako první? Přečtěte si, co o vás váš výběr vypovídá.

Obličej – Bojíte se dalšího velkého zklamání. Prožili jste si podvod a ten od milovaného člověka bolí nejvíce. Máte strach, že to přijde znovu a vy budete zase životně nepoužitelní. Vy už se nechcete trápit tak jako dřív.

Nahá žena – Máte dvojitý strach. Za prvé se bojíte, že vás partner odmítne a že váš vztah prostě skončí. Druhá obava se týká sexu. Bojíte se, že vás partner nemiluje, ale je s vámi jen kvůli sexu.

Malíř – Bojíte se využívání. Váš partner dobře ví, že jste zamilovaní a on/ona toho využívá. Bojíte se, že by váš partner mohl ranit vaše city.

Jablko – Pokud jste viděli jako první jablko, bojíte se, že byste projevili své slabosti. Vždy se vám vše dařilo a neúspěch pro vás byl pasé. Neumíte si představit, že si partner všimne, že jste občas velmi zranitelná osoba.

Sdílejte článek

Přečtěte si také