Virály

13. srpna 2018 14:31

redakce Prima Lajk

TEST: To, co na obrázku vidíte jako první prozradí vaší nejhorší vlastnost! Čím nejvíce rozčilujete ostatní?

Další z psychologických testů je tady. Tentokrát se dozvíte, která je vaše nejtajemnější lidská stránka a čím dokážete nejvíce naštvat okolí.

Víme, že občas člověk potřebuje nějaký podnět, aby si uvědomil, že i on sám má špatné vlastnosti. Někdy si to ani neuvědomujeme. Proto jsme pro vás vytvořili tento test, který vám prozradí, jaká je vaše nejhorší vlastnost.

Podívejte se na obrázek a zapamatujte si, čeho jste si všimli jako první.

TVÁŘ MUŽE

Váš největší problém je pýcha. Máte velmi vysoké sebevědomí a to ostatní může odrazovat. Není ani problém to, že si věříte, ale měli byste se zamyslet nad tím, jakým způsobem mluvíte s lidmi a jakým způsobem vaše odpověď může vyznít. Zkuste občas vašim kamarádům naslouchat a nesnažte se být vždy centrem pozornosti vy.

MUŽ S LOUTNOU

Jste velmi výbušný typ člověka. Nedokážete zachovat chladnou hlavu a často jednáte neadekvátně. To ostatní rozčiluje. V afektu dokážete říci věci, která vás později mrzí. Zkuste do příště napočítat do deseti nebo se běžte projít a problém řešte až pak. Pomůže to vám i vašemu okolí.

NÁDOBY MÍSTO OČÍ

Všímáte si detailů a to znamená, že jste detailista, který potřebuje, aby všechno bylo stoprocentní. Někdy dokážete lidi štvát svým neustálým připomínáním, že se něco neudělalo tak, jak se udělat mělo a také tím, že vidíte i jeden nevytržený chloupek u obočí. Máte potřebu to lidem říkat a upozorňovat je na to, že nejsou dokonalí. Dávejte si na to pozor.

ČEPICE A NÁDOBA

Upřímnost je vaše temná stránka. Samozřejmě, že se jedná spíše o kladnou vlastnost, ale někdy upřímnost zkrátka není na místě. Měli byste se naučit vnímat momenty, kdy je lepší se upřímnosti vyhnout nebo jí říct více opatrně.

Sdílejte článek

Přečtěte si také