Virály

1. července 2019 13:37

redakce Prima Lajk

TEST: Jaký je váš oblíbený kus koláče? Vybraný druh prozradí o vaší osobnosti i to, co jste nikdy nechtěli vědět

Kousek koláče, který si vyberete, vám řekne o vás samotných víc než tisíc slov. Který si vyberete?

Jeden si nejprve vyberte a pak sledujte, co to o vás vypoví.

1) Kruh. Jste přemýšliví a všechno analyzujete, umíte se na věci podívat z nadhledu a teprve potom udělat rozhodnutí. Neradi ztrácíte čas a děláte věci co nejefektivnější cestou bez ohledu na to, co to je. Jste fenomenální v hledání řešení, i když to už všichni ostatní vzdali. Jste velmi praktičtí a máte rádi ve všem pořádek.

2) Pentagon. Jste sólovým hráčem. Neradi ukazujete své emoce, ale jste velmi empatičtí a umíte si dobře vyložit city ostatních lidí. Máte neskutečnou intuici a umíte dobře číst jiné lidi, což jste se naučili během mnoha let. Jste velmi klidní a opravdoví.

3) Polygon. Jestli jste zvolili tento typ koláče, jste velmi kreativní a inovativní. Chcete žít svůj život naplno, jste velmi entusiastičtí milujete být středem pozornosti. Jste skvělí v navazování konverzací, vlastně můžete mluvit s kýmkoli o čemkoli. Sklenička pro vás není jen napůl plná, je přetékající.

4) Hvězda. Jste přirozenými vůdci. Rádi se neustále překonáváte a nikdy neberete „ne“ jako odpověď. Nevadí vám poprat se s různými problémy. Ve skutečnosti jsou jen cvičením pro váš mozek. Rádi se kontrolujete a někdy mohou mít lidé kolem vás pocit, že je tak trochu řídíte.

5) Srdce. Máte fantastické dovednosti a díky tomu jste velmi populární. Rádi pomáháte lidem a staráte se o ně, jste velmi dobrým posluchačem. Jste loajální a podporující, snažíte se zabránit konfliktům za každou cenu, někdy obětujete i své vlastní pocity.

Sdílejte článek

Přečtěte si také