návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Virály

TEST: Je podle vás maska vypouklá z obou stran nebo jen z jedné? Vaše odpověď prozradí, jestli jste génius

Mezi genialitou a psychickou nemocí je velmi tenká čára. Tento test vám pomůže odhalit, do jaké kategorie patříte.
Vydáno: 13.07.2018
Je maska vypouklá?
Autor: gifhy.com Je maska vypouklá?

Pozorně se zadívejte na pohybující se obrázek a zkuste určit, na jakou stranu se obrázek otáčí a jestli je maska vypouklá na obě nebo jen na jednu stranu. Je důležité, abyste odpověděli správně podle toho, co ve skutečnosti vidíte, nikoliv tak, jak si myslíte, že je správně.

 

https://virality.cool/wp-content/uploads/2018/02/maska.gif

 

1. Vidíte masku v jednom momentě vypouklou z obou stran?

Pak jste naprosto zdravá osoba, která se nemá čeho bát. Náš mozek funguje tak, že oko snímá nějaký obrázek, ale mozek ho interpretuje jinak, než jak je opravdu zobrazen. Člověk pak například na obrázku vidí něco, co na něm vůbec zobrazeno není. Jiné klamy jsou založeny na špatném zobrazení nebo chybném vnímání perspektivy nebo prostorového vnímání. Je zcela přirozené, že si mozek přemění realitu.

2. Pokud jste viděli, že se masa pohybuje stále na jednu stranu a že je vypouklá jen z jedné části, možná trpíte genialitou nebo schizofrenií. Váš mozek automaticky zpracuje realitu tak, jak doopravdy je. Chybí vám takzvaný sebeklam, což je u průměrného člověka důležitý předpoklad.

Psychologický obrázek

Test, který toho o vás prozradí mnohé! Vyberte si z obrázku jeden předmět a dozvíte se o sobě věci, které byste nečekali

Článek je zařazen v: test , maska test

reklama