návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

TEST: Kdo je skutečná matka dítěte? Odpověď toho o vás prozradí víc, než byste čekali

Pokud jde o vaší osobnost, může být obtížné určit a charakterizovat určité osobnostní charakteristiky. Někteří lidé vás mohou považovat za narcisty, ale vy nemusíte souhlasit.
Vydáno: 05.01.2018
Která z žen je pravou matkou dítěte?
Autor: facebook.com Která z žen je pravou matkou dítěte?
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Každé rozhodnutí, které uděláte, má nějaký důvod, ale ten nemusí ostatní považovat za důležitý.

V tomto konkrétním osobnostním testu rozdělíme lidi do dvou kategorií. Obě kategorie mají jedinečné vlastnosti. Zbývá si jen udělat test!

ZADÁNÍ: Podívejte se na uvedený obrázek. Dítě je ve středu a dvě ženy na opačných stranách. Odhalte, jaká žena je pravou matkou dítěte.


Pokud si myslíte, že je to žena vlevo:
Na základě výzkumu si většina lidí vybírá ženu vlevo. Důvodem je, že vypadá starší a zralejší. Lidé si podvědomě myslí, že matka musí vypadat starší. Bohužel, žena vlevo není matkou dítěte.

Výběrem ženy vlevo zjistíte, že máte kreativní stranu osobnosti. Nedáváte moc důraz na detaily. Líbí se vám hudba, malba. Díky těmto aktivitám se budete cítit živí, protože vám umožní vyjadřovat svou kreativitu. Dalším rysem, který s největší pravděpodobností máte, je schopnost se socializovat v kolektivu. Jste celkově silný článek skupiny.

Jste vždy centrem pozornosti, ne proto, že o ni stojíte, ale protože vás lidé obdivují a poslouchají, když mluvíte. Jste empatičtí a dokážete pomoci těm, kteří si procházejí složitými časy.

Pokud jste si vybrali ženu vpravo:
Žena vpravo je skutečnou matkou dítěte. Výzkum naznačuje, že když si děti hrají nebo dělají nějakou činnost, budou vždy natočeni ke své matce, aby měly přehled.

Výběrem ženy vpravo ukazujete, že věnujete pozornost detailům. Levá hemisféra vašeho mozku neustále pracuje. Máte vlastnosti, jako je uvažování a logika. To znamená, že dobře dokážete kontrolovat své emoce. Přemýšlíte spíše mozkem než srdcem. Používáte fakta namísto intuice. Málokdy se otevíráte lidem, protože chcete, aby váš osobní život byl soukromý.

test věrnost - modelka a trojka 1

VIDEO: Šílený test věrnosti! Holka pošle na svého kluka sexy modelku, která ho pozve do trojky. Po jeho reakci se stane něco šokujícího

Co stojí za vzhledem této ženy?

GALERIE: Dívka z Indie se dožaduje DNA testu, aby zjistila, proč je zrzkou! Co jí na tom tak vadí?

Článek je zařazen v: test , test osobnosti , kdo je matkou