Virály

2. července 2018 15:35

redakce Prima Lajk

TEST: Podívejte se, jak držíte v autě volant! Styl o vás prozradí více, než byste čekali

Podle stylu řízení se pozná, jaký jste ve skutečnosti člověk.

1. Líný

Vašim životním cílem je, co nejvíce si zjednodušit život. Nechcete žádné zbytečné komplikace a starosti. Nechcete ve svém životě přebytečné věci a jednoduší je pro vás nic neřešit. To však neznamená, že váš život je nudný a jednotvárný. Naopak, vaši přátelé vás za vaši bezstarostnost mají rádi.

2. Perfekcionista

Snažíte se všechno dělat bez chyb a pořádně. Věnujete se detailům a cílům. Všechnu rozdělanou práci vždy doděláte a nikdy nic nenecháte rozpracované. Jste úspěšný člověk s pestrou budoucností.

3. Stresař

Bojíte se raději preventivně, kdyby náhodou něco přišlo. Často vás pronásleduje pocit strachu a nejistoty. Musíte se neustále ujišťovat, že jste zamkli byt, auto nebo, že jste nezapomněli zhasnout.

4. Generál

Rádi dáváte ostatním pokyny a rady. Jste opravdu vůdčí typ. Jste velmi dobří organizátoři, kteří skvěle organizují skupinu lidí. Lidé ve vás mají důvěru a rádi si přijdou pro rady.

5. Vždy sám za sebe

Vyzařuje z vás sebevědomí a klid. Berete si od života vždy to nejlepší a vždy dostanete to, co si zamanete. Pokud se tak nestane, jste velmi nejistí. Každý den je pro vás novou výzvou.

6. Srandista

Milujete dobrou náladu. Jste optimista, který bere život s humorem. Dejte si však pozor na nerozvážné rozhodnutí, kterých byste později mohli litovat.

Sdílejte článek
Štítky řízení test volant rada

Přečtěte si také