návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

TEST: Pokud najdete vaše jméno v této hádance, patříte k nejchytřejším lidem na světě. Vyřešit ji dokáže pouze 8 % populace!

Dokážete správně odpovídat na otázky v televizních soutěžích, s přehledem vyluštíte kdejakou křížovku nebo hravě spočítáte matematický příklad? Tak schválně, jak si poradíte s touto zapeklitou hádankou.
Vydáno: 14.01.2019
Try life - hádanka
Try life - hádanka Autor: Try life
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Tento kvíz navrhla společnost Try Life a její smysl spočívá v klasickém hledání slov. Vy máte za úkol najít „your name“ neboli „vaše jméno“. Nejedná se o nic jednoduchého, protože to údajně dokáže pouze horní polovina 8 procent populace.

Pokud to dokážete, řadíte se automaticky mezi nejchytřejší lidi planety. A kdo ví, možná příště budete stát na červeném koberci vedle Elona Muska jakožto nový vynálezce raketového systému. Řešení naleznete na následujícím obrázku. Přejeme hodně štěstí.

Článek je zařazen v: test , hádanka , inteligence