návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

TEST: Poznáte, která z žen je matkou 3 dětí? Odpověď toho o vašich vztazích prozradí více, než byste tušili

Která z nich je trojnásobnou maminou? A co to vypovídá o vašich vlastních vztazích?
Vydáno: 15.10.2018
fb_mama
Autor: 7 Seconds-Riddles fb_mama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

A máme tu další z řady logických hádanek, jež je ovšem zároveň i menším psychotestem. Zadání je přitom prosté. Která z žen na obrázku už má doma tři děti? Je to nenápadná blondýna, prsatá sexbomba uprostřed, nebo vyposilovaná kráska s pekáčem buchet? Odpověď není univerzální a záleží na vás, jakou z žen zvolíte. A výsledek řekne možná i překvapivé podrobnosti o vaší osobnosti a chování ve vztazích. Tak co, kterou tipujete na maminku vy?

Která z nich je matkou tří dětí? 2
Autor: 7 Seconds-Riddles Která z nich je matkou tří dětí? 2

Dívka č. 1 – Pokud jste si vybrali blondýnku, jste romantická a něžná osobnost. V případě mužů jsou to pak často ryzí gentlemani. Jenže i přes vaši romantickou stránku se v samotných vztazích často snadno ztratíte. Nevíte, jak se máte v dané situaci chovat nebo si váš naopak dominantnější partner/ka často omotá kolem prstu.

Dívka č. 2 – Lidé preferující prsatici jsou aktivní, silní a extrovertní lidé. Vždy umí říct naplno svůj názor a musí být prakticky vždy po jejich. Což jim ovšem právě ve vztazích dokáže často velmi uškodit. Svou tvrdohlavostí totiž dokážou své blízké odehnat.

Dívka č. 3 – Ti, co zvolili fitness ženu, jsou pak typičtí introverti, kteří si většinu věcí a trápení nechávají pro sebe. Bohužel se mnohokrát nesvěří ani své milované osobě, což může do budoucna nadělat ve vztahu pořádnou neplechu.

Hádanka - vězeň na útěku 3

TEST: Hádanka, kterou do 10 vteřin vyluští jen 11 % lidí! V jakém domě se skrývá vězeň na útěku?

Co byste řešili jako první o vás prozradí mnohé 2

FOTO: Test, který prozradí úplně vše o vaší osobnosti! Co na obrázku byste řešili jako první?

Článek je zařazen v: hádanka , logická hádanka , psychologický test , matka 3 dětí , vaše osobnost