Virály

17. července 2018 04:39

redakce Prima Lajk

TEST: Poznáte, které dítě rozbilo vázu? Odpověď toho prozradí hodně o vaši osobnosti

Následující test toho prozradí hodně o vaší osobnosti. Jediné, co musíte udělat, je odpovědět na jednoduchou otázku: „Kdo rozbil tu vázu?“ Neexistuje správné řešení a musíte vybrat jedno z dětí od A, B, C nebo D.

Dítě A

Dítě A se zdá být tou nejlepší volbou. Má skloněnou hlavu a vypadá provinile. Ale možná je to právě ten typický obětní beránek, na kterého vždycky všichni svalí vinu a on se nechá. Co to o vás vypovídá?

Na základě vaší volby se zdáte být člověk se smyslem pro detail. Jste zodpovědný a velmi opatrný co se týče lidé ve vašem okolí a všeho, co děláte.

Dítě B

Dívka B vypadá jako nejstarší ze všech a pravděpodobně se stará o své sourozence. Dívá se na chlapce A s pohledem, který nás možná utvrzuje v tom, že je viník on. Je možné, že se jedná o vítězný úsměv poté, co se jim podařilo z něj udělat obětního beránka. Na druhou stranu existují lidé, kteří by v jejím pohledu a úsměvu viděli jakési uklidnění a projev náklonosti, aniž by někoho soudila. Co to o vás vypovídá?

Jste svědomitá osoba. Nejprve se člověku snažíte porozumět, teprve poté začnete soudit. Hledáte spravedlnost a nikdy nenecháváte své přátelé ve štychu. Snažíte se porozumět jejich problémům stejně jako svým vlastním, a to vám pomáhá logicky uvažovat a nacházet správná řešení.

Dítě C

Chlapec C vypadá vyrovnaně, ale může to vypadat, že se snaží skrývat své emoce. Podívejte se na ty ruce v kapsách. Pravděpodobně si říká: „Jo, udělal jsem to, ale vyváznu z toho, protože všichni teď obviňují tebe.“ Co to o vás říká?

Pokud jste vybrali chlapce C, protože si myslíte, že skrývá své emoce, protože mu jsou okolnosti nakloněny, máte osobnost vůdce. Dokážete rozpoznat problémy způsobené lidmi, nikoli okolnostmi. I to je důvod, proč si lidi nepřipouštíte příliš k tělu a jste s nimi opatrní. Máte svůj vlastní názor a dokážete ho projevit téměř na jakékoliv téma.

Dítě D

Poslední možností je holčička D, která se schovává za zástěru své matky a jako jediná z dětí se dívá na vázu. Pravděpodobně se snaží uniknout matčinu hněvu.

Z psychologického hlediska to o vás říká, že jste zodpovědný a spolehlivý člověk. To je jedna z vlastností, která vás činí úspěšným ve všem, co v životě děláte. Důvěřujete ostatním snadno, a proto jste velmi citliví.

Sdílejte článek
Štítky váza test osobnost psychologie

Přečtěte si také