Virály

10. března 2021 07:55

sarka.turcekova@gmail.com

TEST: To, co rádi mlsáte, hodně prozradí o vaší osobnosti! Co máte nejradši?

Pokud byste chtěli někoho více poznat, můžete zkusit sledovat typ jídla, které má rád. Podle výzkumu mohou být konkrétní pamlsky vodítkem k tomu, jakou osobnost ten daný člověk má.

Bramborové lupínky = ambiciózní

Další vlastnosti: řízený úspěchem, netrpělivý, konkurenceschopný

Pokud znáte někoho, kdo sní pytel bramborových lupínků jako nic, můžete si všimnout, že je velmi soutěživý. Na základě pozorování je pravděpodobné, že mnoho špičkových ředitelů sáhne po slaných a ostrých bramborových lupíncích víc než po něčem jiném. Studie zjistily, že milovníci bramborových lupínků jsou ctižádostiví a vysoce úspěšní, a že dosáhli úspěchu v kariérním i osobním životě.

Sušenky = citlivý

Další vlastnosti: kontemplativní, empatický, všestranný

Milovníci sušenek jsou plachými, ale ohleduplnými lidmi. Rádi pracují na nejrůznějších projektech, ale také potřebují čas pro sebe, aby mohli uplatnit svou kreativitu. Ve srovnání s jinými lidmi, milovníci sušenek jsou považovaní za nejotevřenější k online seznamování.

Kyselé žížalky = ohromující

Další vlastnosti: konfliktní nebo frustrovaní životem, stabilní, vyvážený

Kyselé žížalky nejsou jen kyselé, stále mají faktor sladkosti ze všech cukrů. Pokud jsou něčí oblíbenou svačinkou, kterou si vyberete, je pravděpodobně jako na horské dráze. Psycholog vysvětluje, že pokud máte rádi kyselé jídlo, máte tendenci mít vysoké standardy, ale pokud kombinujete kyselé se sladkým, jste schopni vrátit rovnováhu do vašeho života.

Preclíky = kreativní

Další vlastnosti: chodící na párty, energický, kreativní

Lidé, kteří mají rádi žvýkání na praclíky, jsou spojeni s tím, že jsou extroverti. Baví je společenské aktivity a jsou to živé, milující a spontánní postavy, které baví vnášet do každodenního života kreativitu a svěžest.

Zmrzlina

Milovníci zmrzliny nejsou klasifikováni pouze do jednoho typu osobnosti. Charakter člověka lze vyjádřit na základě jeho preferenčních chutí zmrzliny:

Jahoda - jsou oddaní a introvertní. Vanilka - jsou emocionálně expresivní, podstupují riziko a jsou impulzivní. Čokoláda - jsou dramatičtí, okouzlující, koketní a bývají naivní.

Sdílejte článek

Přečtěte si také