Virály

24. listopadu 2018 12:08

redakce Prima Lajk

TEST: To, co vidíte na obrázku jako první, řekne mnoho o vaší osobnosti. Jací doopravdy jste?

Řekněte, co vidíte na obrázku, a my vám prozradíme, jací skutečně jste.

Mysleli jste si, že už o sobě víte úplně vše? Že vás už nikdy nikdo nemůže překvapit tím, co zjistí o vaší osobnosti? Možná vás následující test vyvede z omylu. Několik podobných jsme vám už nabídli, přesto je tento opět trochu jiný a dokáže o vás prozradit zase něco nového. Jestli nevěříte, můžete se přesvědčit sami. Podívejte se na následující obrázek a zapamatujte si, čeho jste si na něm všimli jako první. Pak si přečtete, co to o vás vypovídá.

Pes

Pokud jste na obrázku viděli jako první psa, zastáváte názor, že čím méně máte v životě očekávání, tím méně vás čeká zklamání a bolesti. To platí především v lásce, v níž opravdu nekladete na partnera vysoké nároky. Neznamená to však, že byste sáhli po všem, co se nabízí. Důležitá rozhodnutí pečlivě zvažujete, a pokud se vám něco nebo někdo opravdu nelíbí, nemáte problém s razantním odmítnutím. Celkově jste však velice nekonfliktní osoba a dokážete vyjít prakticky s každým. Dávejte si však pozor na zákeřné lidi, kteří by vás mohli jen využít ve vlastní prospěch.

Dvě kočky

Pokud na obrázku vidíte dvě kočky, znamená to, že příliš často řešíte, co si o vás, vašem jednání či chování řeknou ostatní. Je to pro vás mnohdy natolik důležité, že dobrovolně obětujete vaše štěstí, jen abyste vypadali dobře před lidmi. Máte sklony k podceňování sama sebe a vidíte se v mnohem negativnějším světle, než vás ve skutečnosti vnímají druzí. Zvláště pro vaše nejbližší vás mají rádi takové, jací jste. Zkuste se proto někdy povznést nad názory ostatních a dejte přednost vlastní intuici a touhám. Jen tak můžete být skutečně šťastní a v pohodě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také