Trojúhelník, který určí vaší osobnost
Autor: brightside.me Trojúhelník, který určí vaší osobnost

TEST: Trojúhelník, který si vyberete, vám prozradí důležité informace o vaší osobnosti

Publikováno: 14.08.2019
Psychologové dokážou odhalit, jak odolný vůči změnám jste, pouze na základě vašeho výběru geometrického tvaru. Právě s tvary daného objektu si spojujeme smysl stability či změny. Následně tak máme tendence dávat přednost tvarům, které jdou ruku v ruce s naší osobností.

reklama

Vyberte si jeden z pěti trojúhelníků, který s vámi rezonuje nejvíc.

Trojúhelník, který určí vaší osobnost
Autor: brightside.me Trojúhelník, který určí vaší osobnost
  1. Jdete si tvrdě za svými cíli, které jste si vytyčili. Vaše největší kvalita spočívá v obětavosti. Lidé o vás možná říkají, že jste až přílišný perfekcionista a zaměřujete se na pravidla, ale váš názor na to je takový, že věci se mají dělat pořádně už od samotného počátku. Obvykle jste velmi úspěšní.
  2. Jste velmi upřímná osobnost a nebojíte se to ukázat. Pravda je vaše nejvyšší hodnota a téměř vždy se snažíte být upřímní, jak jen to jde. V životě se díváte hlavně směrem dopředu a jste pozitivní člověk. Lidé se vás často ptají na názor, máte u nich reputaci jako obětavý a pravdomluvný člověk.
  3. Využíváte svou racionalitu k tomu, aby vás neustále nakopávala směrem dopředu. Jste vysoce inteligentní, rádi věci plánujete a promýšlíte. Jste systematičtí a sebevědomí.
  4. Jste velmi vášnivý. Když si vytyčíte cíl, jdete si za ním. Sebevědomí vám nechybí. Někteří lidé by mohli namítat, že jste až příliš impulzivní, ale ten pocit uspokojení, když svou práci doděláte, je k nezaplacení.
  5. Jste velmi společenští a extrovertní. Můžete si začít povídat téměř s každým. Jste také velmi dobrý posluchač. Vaši přátelé a rodina jsou pro vás tím nejdůležitějším.

reklama