reklama

reklama

Oko test

TEST: Vyberte si oko, které vás zaujalo jako první! Váš výběr prozradí mnohé o vaší osobnosti.

Publikováno: 07.07.2018
Oči jsou oknem do duše. Jaké oko je to vaše?

reklama

Podívejte se na obrázek a zapamatujte si oko, které vás zaujalo na první pohled.

1. Jste velmi otevřená a optimistická osobnost. Milujete lidi a bezmezně věříte v dobro. Snadno se zklamete a smutek neste velmi těžko. Jste extrovertní a společenská duše, která se však snadno napálí. Zlo v ostatních nedokážete pochopit.

2. Potřebujete ke svému štěstí dělat dobré věci. Máte své chvilky, kdy potřebujete být sami a přemýšlet o svých tajných přáních. Rádi se pouštíte do světa fantasie, který je jen a jen váš.

3. Máte toho hodně za sebou. Vaše minulost je opravdu pestrá a neradi se do ní vracíte. Snažíte se poučovat z vlastních chyb. Někdo vám v minulosti ublížil a vy tak máte problém důvěřovat lidem. Pokud si vás však někdo získá, jste mu neskutečnou oporou.

4. Jste velmi filozoficky založenou osobou. Rádi se utápíte ve vlastních myšlenkách a věci vidíte trochu z jiné perspektivy. Vaše myšlenky nedokáže pochopit každý, proto okolo sebe máte pár opravdových přátel, kteří jsou nejvěrnějšími společníky na celý život.

5. Pro mnohé lidi jste záhadnou postavou. Nikdo nedokáže přesně odhadnout, co se vám zrovna honí v hlavě. Nedáváte najevo své city a emoce. Pro někoho můžete působit velmi chladně, jiní vás vidí jako velmi vyrovnanou osobu.

6. Pokud vás nejvíce zaujalo šesté oko, jste velmi citlivou osobou. Věci vidíte tak, jak doopravdy jsou a nemáte rádi nic, čemu nerozumíte. Lidé vás mají rádi za vaši zdvořilost a úctu. Dokážete se snadno vcítit do pocitu druhých, což je vaší nejsilnější stránkou.

Psychologický obrázek

Test, který toho o vás prozradí mnohé! Vyberte si z obrázku jeden předmět a dozvíte se o sobě věci, které byste nečekali

Černá a bílá

TEST: Co vidíte na obrázku první? Výsledek toho o vás řekne víc, než byste chtěli vědět

reklama