návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

TEST: Zjistěte svou osobnost podle délky vašich prstů. Jaký typ jste vy?

Podle vědeckých studií existuje spojitost mezi vaší osobností a tím, jak dlouhé máte jednotlivé prsty na rukou. Přesvědčte se sami a podívejte se, jestli to na vás sedí.
Vydáno: 02.09.2018
Test: Prsty na rukou 4
Autor: brightside.me Test: Prsty na rukou 4
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Typ A 

Lidé, kteří mají prsteníček kratší než ukazováček jsou si jistí sami sebou. Jsou to většinou samotáři, se sklony k narcismu. V lásce jsou spíše zdrženliví a čekají první krok z druhé strany. Jsou velmi emotivní a mají dobře rozvinuté smysly. 

 

Typ B

Ti, kteří mají prsteníček delší než ukazováček jsou většinou velmi inteligentní lidé, kteří mají soutěživého ducha. Jsou to atraktivní a přátelští lidé. Nemají problém najít nové přátelé, ale dokážou se velice snadno rozčílit a občas velmi riskují. 

 

Typ C

Posledním typem jsou lidé, kteří mají stejně dlouhý ukazováček a prsteníček. Takoví lidé jsou považováni za velmi oddané a správné přátelé. Velmi milující a věrní partneři, kteří se nenechají jen tak rozházet. Na své okolí mohou působit plaše a tiše. 

Článek je zařazen v: test , osobnost , ruce , prsty , zajímavosti