Virály

25. listopadu 2019 14:51

sarka.turcekova@gmail.com

TEST: Způsob, jakým líbáš, odhalí pravdu o tvém vztahu. Který ze sedmi typů je ten tvůj?

Každý se ve vztahu přirozeně líbá. Co by to bylo za pár, kdybyste se nelíbal, že ano? Záleží ale také na tom, jakým stylem to děláš. Vypovídá to o vztahu mnohem víc, než si myslíš.

Jemný polibek

Jde o styl polibku, kdy se oba partneři dotýkají jemně rtů druhého. Je to gesto, které ukazuje, jak blízko jste ke svému milovanému protějšku, jak pohodlně se oba ve vztahu cítíte. Pokud se líbáte něžně, určitě se často vzájemně škádlíte a provokujete svého partnera, aby si přál víc fyzické intimity.

Polibek na tvář

Když dáváte svému partnerovi jemné polibky na tvář, znamená to, že je váš vztah na dobré cestě. Poukazuje to na náklonnost a potěšení, které oba dva cítíte, když jste s tím druhým. Může to být ale také známkou toho, že váš vztah má stále určité znaky přátelství, nebo že se z přátelství rozvinul.

Spidermanův polibek

Ikonickým okamžikem ve filmu Spiderman byl romantický polibek. Scéna, kdy Peter visel vzhůru nohama a Mary ho vášnivě líbala. I když je tento druh polibku trochu nepraktický, jestli ho ve vašem vztahu provozujete, je to znamením spontánnosti a improvizace. Hledáte nové způsoby, jak okořenit svůj milostný život.

Andělský polibek

Když svého partnera jemně líbáte na zavřená víčka, dáváte mu takzvaný andělský polibek. Je to intimní akt, který symbolizuje intenzivní laskavost a dává vašemu blízkému pocit klidu a bezpečí. Jestli dáváte přednost tomuto polibku, znamená to, že hluboce milujete druhého a užíváte si, když se cítí hýčkaný.

Líbnutí

Tohle je jen lehký a rychlý dotek rtů, který se provozuje spíš na společenských akcích s lidmi, které příliš neznáte. Můžete jej použít, když chcete říct „ahoj“ nebo „sbohem“. Jestli jste na začátku nového vztahu, jsou líbnutí běžná a slouží k tomu, abyste otestovali vzájemnou chemii. Jestli dáváte tyto polibky na denní bázi, může to znamenat, že toužíte spíš po zábavě a příležitostném vztahu.

Polibek se zavřenými ústy

Tenhle je podobný rychlému líbnutí, jenom vydrží déle. Jestli je to váš styl líbání, může to znamenat, že má váš vztah nějaké potíže. Uzavřený polibek je znakem toho, že se necítíte se svým partnerem dobře, a proto před ním máte emoční bariéru. Jestli si nejste jistí svými pocity, měli byste si promluvit se svým partnerem a pokusit se věci vyřešit.

Francouzák

Klasický francouzský polibek je pánem všech polibků. Vyjadřuje smyslnost, touhu a romantiku. Jestli je to váš styl polibku, znamená to, že jste vášnivým a dobrodružným milencem. Poukazuje na to, že je ve vašem vztahu obrovská fyzická přitažlivost a možnost poznávat druhého dál. Francouzské líbání může vést k hlubšímu spojení mezi vámi a partnerem, pokud už tomu tak není.


Přečtěte si také