Virály

22. července 2019 10:59

redakce Prima Lajk

TEST: Způsob, kterým sedíte, odhalí mnoho o vaší osobnosti. Co znamená, když si pravidelně dáváte nohu přes nohu?

Někdo sedí rovně, někdo nohy kříží, někdo je má od sebe. Co se o sobě dovíte podle toho, jakým způsobem celý den sedíte?

Poloha A. Jestli máte kolena u sebe a nohy od sebe, vypovídá to o vás, že se jen málo zajímáte o dění kolem sebe. Žijete tady a teď, nedbáte, kam vás vítr zavane. Jste sebevědomý člověk a berete život takový, jaký je. Jste přátelský typ osobnosti.

Poloha B. Jestli často sedáváte nohu přes nohu, je pro vás typická uzavřená a nervóznější povaha. Potřebujete se o něčem pořád přesvědčovat a uklidňovat se tím. Často máte pocit, že nejste ve své kůži. Působíte nepřístupným dojmem. Jde však o vhodnou polohu nohou na pohovoru, při práci.

Poloha C. Jestli sedáváte s nohama daleko od sebe, prozrazuje to na vás, že jste lenoch, či se nudíte. Možná nevíte, co s volným časem, nebo vůbec nemáte zájem nic dělat. Máte nejspíš vysoké sebevědomí, ale víc než byste měli mít. Máte uvolněnou až lehce arogantní povahu, proto nejste moc přístupní.

Poloha D. Jestli sedíte „normálně“ s nohama na zemi, vypovídá to o vás, že jste praktická osoba. Patříte mezi nejvlídnější a nejpřístupnější osobnosti. Máte tendenci být až moc hodní, takže druhým zkoušíte vyhovět za každou cenu.

Poloha E. Jestli sedáváte s nohama mírně do strany, avšak nepřekříženýma, jste velmi jemné a klidné povahy. Neuniknou vám detaily, kterých si ostatní nevšimnou. Jste organizovaná a pořádkumilovná osobnost. Tato pozice nohou vypovídá o tom, že jste teoreticky přístupní flirtu, protože jste zcela uvolnění.

Sdílejte článek

Přečtěte si také