Virály

14. května 2019 13:21

redakce Prima Lajk

TEST: Zvíře, které spatříte jako první, toho prozradí hodně o vaši osobnosti. Které jste našli vy?

Naše podvědomí je úžasné a může toho na nás prozradit víc, než si myslíme. Odborníci tvrdí, že je to něco jako skladovací prostor, který v sobě skrývá všechny naše záliby, lásky, strachy, vzpomínky a dovednosti. Vědomí je postaveno na všem, co jste doposud ve svém životě viděli a zažili, i když si to třeba nepamatujete. Podívejte se na následující obrázek a pak si přečtěte o zvířeti, které jste na něm viděli jako první.

 1. Zebra - jste zábavní, vlivní a charismatičtí. Jste velmi aktivní a spontánní, máte navíc dar strhnout dav na svou stranu. Lidé vás rádi následují. Jste skvělým společníkem. Vaše komunikační dovednosti jsou skvělé a díky tomu z vás může být dobrý prodejce. Nemáte rádi nudu.
 2. Kočka – pokud jste jako první viděli kočku, nemáte příliš v lásce komunikování s lidmi. Díky tomu na své okolí můžete působit jako stydlivá osoba. Preferujete pozorování zpovzdálí a následné analyzování namísto toho, abyste byli přímo ve středu dění. Jste nezávislí a soběstační. Příliš vám nezáleží na tom, co si o vás myslí ostatní lidé.
 3. Kachna – jste optimističtí a nenecháte se ničím rozházet. Jste ten typ, pro kterého není sklenice nikdy poloprázdná ani poloplná, ale naopak přetéká. Žijete přítomným okamžikem a užíváte si života plnými doušky. Milujete poznávání nových míst, učení se nových věcí a vaše zvědavost nemá hranice.
 4. Koala – jste velmi klidní a máte rádi svůj prostor. Nenecháte se ničím rozhodit. Jste velmi laskaví, citliví, obětaví a starostliví. Nemáte rádi velké party, ale preferujete večer s knihou nebo u dobrého filmu. Vaši přátelé se na vás mohou vždy spolehnout, protože rádi pomáháte druhým, ale nečekáte za to nic zpět.
 5. Slon – jste velmi upřímní a starostliví. Vaše rodina a přátelé se na vás mohou vždy spolehnout. Když je nějaký problém, vždy najdete nějaké řešení. Nejste pouze dobrý posluchač, ale dokážete také poradit a přijít s nějakým dobrým nápadem, jak celou situaci vyřešit.
 6. Medvěd – logický, konzervativní, tradiční – to jsou věci, které k vám sedí. Máte jasně dané hodnoty, které se ve svém životě snažíte dodržovat. Nemáte rádi hluk a velkou společnost. Jste citliví a diplomatičtí. Věříte v daná pravidla a spontánní jednání není nic pro vás.
 7. Žirafa – jste přirození vůdci, kteří mají rádi společnost. Jste velmi flexibilní a dokážete se adaptovat do jakékoliv skupiny. Jste věrní svým přátelům a očekáváte to samé od nich. Nemáte rádi rutinu, často proto měníte práci nebo koníčky.
 8. Prase – jste nezávislí a tvrdě pracující dříči. Máte smysl pro detail, brilantní paměť a máte skvělé analytické schopnosti.
 9. Králík – pokud jste jako první viděli králíka, znamená to, že jste velmi kreativní, energetická a pozitivně naladěná osobnost. Kamkoliv jdete s sebou přinesete dobrou náladu a smích. Díky tomu se s vámi chce spřátelit většina lidí. Máte skvělý smysl pro humor, kterým okouzlíte jak kolegy v práci, tak přátelé na party. Jste empatičtí a rádi děláte lidem radost.
 10. Lev – jste přirozený vůdce. Víte, jak přesvědčit lidi, aby vás následovali a dokážete dosáhnout společných cílů. Očas máte tendence být až příliš dominantní. Nebojíte se nových výzev. Máte výborné strategické schopnosti.
 11. Sova – jste velmi analytičtí a hluboce přemýšlející. Dáváte přednost práci na vlastní pěst. Užíváte si čas, kdy jste v klidu. Máte rádi, když je všechno dobře zorganizované. Chaos vás irituje. Jste perfekcionista a občas očekáváte to samé od ostatních.
Sdílejte článek
Štítky zvířata test osobnost psychologie zábava hádanky

Přečtěte si také