Virály

29. února 2020 18:04

redakce Prima Lajk

Tisíce nahých fotek modelek ze slavné stránky unikly na internet! Ženy zuří, kvůli hackerovi přišly o zdroj příjmu

Stránky OnlyFans zaznamenaly obří hack. Tisíce nahých fotek youtuberek, instagramových modelek a TikTok celebrit byly zveřejněny na internetu.

Pro ty z vás, kteří se na internetu tolik neorientují, stránka OnlyFans slouží modelkám, instagramovým influencerkám, youtuberkám a amatérským pornoherečkám k tomu, aby platícím fanouškům mohly sdílet svá necenzurovaná videa, fotky nebo další obsah. Pro většinu takových žen se v podstatě jedná o hlavní zdroj příjmu. A právě ten byl teď významně narušen.

K prvním spekulacím o hacknutí stránek došlo už před pár dny. Od té doby přicházejí informace ze všech zákoutí internetu, zejména tedy Redditu, že z webu bylo odcizeno zhruba 1,5 až 2,3 TB dat obsahujících soukromé informace, adresy, účty, ale samozřejmě také samotný obsah. Linky se tak momentálně válí po všech možných temných koutech internetu, a to samozřejmě děsí především samotné uživatelky OnlyFans, které tak rázem začínají přicházet o peníze.

Majitelé OnlyFans hack oficiálně nepřiznali a tvrdí, že k žádnému kyberútoku nedošlo, stačí ovšem zavítat jen na Twitter, abyste pochopili, jakou paniku mezi uživatelkami zprávy o hacku způsobily. Žádná skupina se zatím k útoku nepřiznala, není tedy jasné, jestli šlo o jednoho člověka nebo nějaký organizovaný tým.

Sdílejte článek

Přečtěte si také