Virály

15. září 2018 01:05

redakce Prima Lajk

Tohle je 10 pravidel, kterými se řídí bohatí lidé. Jak se liší od chudáka?

Člověk se může naučit leccos. Jediné, co k tomu potřebuje je víra, odhodlání, vytrvalost a trochu toho odříkání si. Většina bohatých lidí myslí úplně jinak než ti chudí a to je právě ten důvod, proč mají větší majetek. Pojďte se s námi podívat na to, jaké věci dělají jinak a třeba je pak sami také zařadíte do svého života.

  1. Méně mluví a více poslouchají. Bohatí lidé se obklopují inteligentními lidmi, kteří jim jsou schopni předat cenné rady a informace.
  2. Chodí ven z kanceláře. Domluvte si schůzku mimo své pracoviště, zajděte do stylové kavárny nebo jiné hezké místo. Změna prostředí vám může otevřít zcela jinou perspektivu.
  3. Dobře si vybírají své přátelé. Zamyslete se nad tím, zda vám vaši kamarádi něco předávají nebo vám spíš berou energii a motivaci. Pokud je to spíše ta druhá část, zní to sice drsně, ale je načase změnit svůj okruh přátel.
  4. Vědí, kdy přestat. Přepínat se nebo pracovat dlouho do noci, to rozhodně není styl bohatých lidí. Odpočinek je pro mozek i tělo velmi důležitý a tito lidé to velmi dobře ví.
  5. Nikdy se nepřestávají učit. Hodně čtou, zajímají se o nové věci, chodí na přednášky zajímavých lidí.
  6. Mají zdroj pasivního příjmu. Tím se rozumí něco, co jim vydělává aniž by tam museli být. Výborným příkladem je třeba nemovitost.
  7. Neutrácí peníze za hmotné věci. Většina lidí si myslí, že si kupují drahé oblečení, nebo auta, ale opak je pravdou. Bohatí lidé si většinou velmi dobře rozmyslí za co svoje peníze utratí. Raději je investují někam, kde se jim budou zhodnocovat než aby si koupili nejnovější model bot.
  8. Pracují s časem. Přemýšleli jste někdy nad tím, kolik času strávíte sledováním sociálních sítí? Tihle lidé radši hodinu cvičí v posilovně než aby koukali půl hodiny na fotky cizích lidí.
  9. Starají se o své tělo. Je velmi důležité mít zdravý životní styl a to pro každého. Bohatí lidé se zajímají o své tělo a snaží se ho udržovat v rovnováze správným jídelníčkem a pravidelným pohybem.
  10. Plánují svůj čas. Jsou schopni dobře rozvrhnout svůj čas a to jen díky tomu, že si ho dopředu naplánují. Kupte si diář a začněte taky, uvidíte jak to funguje.
Sdílejte článek
Štítky peníze rady majetek tipy rada bohatství

Přečtěte si také