návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

Tohle je věk, ve kterém oficiálně utratíte NEJVÍC peněz ve vašem životě! Kdy byste měli začít šetřit?

Jste připraveni na nejdražší rok vašeho života?
Vydáno: 13.03.2018
Máte ušetřeno?
Máte ušetřeno? Autor: Paramount Pictures
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Stárnutí není jen otrava, zároveň je to i dost drahá záležitost. Jak dospíváte, roste většinou váš příjem, spolu s ním ale přirozeně rostou i vaše výdaje. A právě ty v určitém věku mohou vystoupat do rekordní výše.

 

 

Nová studie odhalila, že ve věku 31 let přichází právě toto extrémně drahé období a lidé by se na něj měli dobře připravit. V tomhle věku totiž v průměru lidé nejčastěji pořizují věci, které nějakým způsobem ovlivní jejich budoucí život. Ať už je to auto, dům nebo třeba svatba – tyto extrémní výdaje rozhodně na své kapse pocítíte.

Jedním z výsledků studie bylo také to, že vůbec nejdráž vyjde lidi svatba. Až 27 % lidí přiznalo, že věčná láska k jejich partnerovi vyčerpala jejich finanční rezervy nejzásadnějším způsobem. Další logickou útratou bylo bydlení, protože spolu partneři chtějí začít žít. Spolu s líbánkami, zařizováním domova, autem a dalšími menšími výdaji spojenými s partnerským životem se může celková částka vyšplhat až na 1,2 milionu korun. Pokud vám je tedy 20 a váš strýček nezbohatl prodejem bitcoinů, radili bychom vám začít šetřit.

Článek je zařazen v: nová studie , věk , peníze , dům , svatba , auto , manželství , partneři