Tohle jsou nejoblíbenější celebrity roku 2021! Vážně lidé vybrali tyhle dvě?

Jaké celebrity skončily v uplynulém roce mezi lidmi nejoblíbenější?

Posuzovat, které celebrity jsou mezi lidmi nejpopulárnější, není žádná lehká věc. Vlastně je to docela nemožné, protože definitivní žebříček bude vždycky založený na nekompletních datech jako nejvíc sledujících na Instagramu nebo anketě mezi pár stovkami či tisíci lidí. Nicméně z věcí jako nejlajkovanější příspěvek na Twitteru nebo Instagramu se přece jen dají vyčíst určité trendy, a tak teď můžeme prohlásit, že internet zvolil za nejoblíbenější celebrity roku 2021 osoby, které bychom možná nečekali. Arianu Grande a Joe Bidena.

Grande je známá zpěvačka, a tak vlastně dává určitá oblíbenost mezi lidmi celkem smysl. Sice není tak slavná jako jiné celebrity, jenže na rozdíl od jiných slavných měla v roce 2021 svatbu, která byla přímo pohádková, a její foto se šťastným ženichem tak sklidilo 26,7 milionu srdíček. Tohle číslo nikdo jiný netrumfnul.

Kdežto Joe Biden je 79letý politik, který se loni stal prezidentem Spojených států amerických. Země tak rozdělené, že se v ní lidé ani nemůžou shodnout ani na tom, že je Biden skutečný prezident, a nikoliv odchodivší Donald Trump. Nějakou popularitu ale zjevně má, a to i za hranicemi Ameriky, možná i proto tak jeho twitterový příspěvek v den své inaugurace: „Je to nový den v Americe“ získal rekordní 4 miliony lajků.

Sdílejte článek
Štítky Instagram Twitter Ariana Grande Joe Biden celebrity popularita

Přečtěte si také