Na Argentince v Rusku spadl nahý muž
Autor: profimedia Na Argentince v Rusku spadl nahý muž

TRAGÉDIE NA MS! Nahý muž spadl z šestého patra na argentinské fanoušky. Vážně to byla nehoda?

Publikováno: 18.06.2018
Pohybovat se v ruských ulicích je opravdu nebezpečné. Tentokrát se o tom mohli přesvědčit příznivci argentiny

reklama

Jestli si fanoušci Argenitny mysleli, že neproměněná penalta jejich modly Lionela Messiho v prvním zápase na MS bylo to nejhorší, co je mohlo potkat, netušili, jak moc se mílíli. Možná to bude znít hodně absurdně, ale podle ruských médií v sobotu spadl nahý ruský teenager na skupinu argentinských fanoušků, kteří se vraceli ze zápasu Argentiny proti Islandu do hostelu v centru Moskvy. Podle svědků se na parapetu okna v šestém patře budovy, kolem které procházeli, objevil mladík, který hlasitě nadával a vulgárně gestikuloval. Najednou však ztratil rovnováhu a zřítil se přímo na skupinku fanoušků.

Dva z nich utrpěli zranění, jeden těžké, druhý lehčí. Tři další padající nahý teenager srazil k zemi. Všichni byli převezeni do nemocnice, mladý Rus bohužel nešťastný pád z okna nepřežil. Argentinci by měli být v pořádku, a existuje dokonce naděje, že stihnou i další zápas svého týmu proti Chorvatsku, který se odehraje tento čtvrtek. Snad si z tohoto incidentu vezmou ponaučení i fanoušci ostatních zemí – měli by si dávat opravdu velký pozor, kam a kudy chodí, protože v nevyzpytatelném Rusku se může stát opravdu cokoliv. 

Muž spadl do díry na eskalátoru

VIDEO: Muž spadl do díry poté, co vstoupil na rozbitý eskalátor. Tyhle brutální záběry děsí internet

Opilí muži spadli do kolejiště v metru

VIDEO: Záběry, které děsí internet! Opilí muži spadli v metru do kolejiště těsně před přijíždějícím vlakem. Co se jim stalo?

reklama