Virály

29. ledna 2019 13:36

redakce Prima Lajk

TRAGICKÁ ZPRÁVA: Student zemřel poté, co snědl 5 dní staré těstoviny. Na co byste si měli dávat pozor?

Studentské jídlo má další oběť.

20letý student z Belgie, známý jen jako Patient AJ, byl známý pro svou tradici vaření velké várky těstovin každou neděli. Mladík si následně těstoviny rozdělil do samostatných krabiček, které později ten týden snědl. Občas ale podle všeho zapomněl těstoviny uložit do lednice a nechal je v kuchyni, druhé ráno je tak byl nucen sníst, než by se zkazily.

Situace se před několika dny zopakovala, jenže místo toho, aby těstoviny AJ snědl, jeden z jeho spolubydlících je uložil do lednice. Než se k nim tedy AJ dostal, aby si je ohřál v mikrovlnce, byly už pět dní staré. Ihned si prý všiml podivného zápachu, nakonec to však dával za vinu nové omáčce, kterou zkoušel. Poté, co jídlo snědl, dostal AJ ohromné bolesti břicha, nadýmal se, měl průjem a taky zvracel.

Prášky proti bolesti nezabraly a spolubydlící nakonec uprostřed noci musel přivolat záchranku, protože AJ zkolaboval v koupelně. Doktoři přišli na to, že AJovi selhávají játra, to ale obyčejně zkažené jídlo nezpůsobí, AJ se tak zároveň musel nakazit nějakou bakterií, která v kombinaci s tím, co se dělo s jeho tělem, postihla okamžitě játra. Bohužel nemocnice nebyla schopna dodat AJovi nová játra včas, a student tak tragicky zemřel.

Sdílejte článek

Přečtěte si také