Virály

17. října 2019 14:58

redakce Prima Lajk

TRAGICKÝ OSUD! Muž trpí stejným syndromem jako šílený Joker. Co smutného to způsobilo?

Jokerův syndrom je skutečný! Takhle vypadá člověk, který jím trpí.

Od premiéry Jokera plno lidí tvrdí, že výkon herce Joaquina Phoenixe v hlavní roli je oscarový. Phoenix ztvárnil muže s mnoha duševními chorobami, který eventuálně propadne šílenství a stane se chladnokrevným vrahem. Ještě předtím jsme však u postavy Arthura spatřili jeden unikátní syndrom. Říká se mu patologický smích a je extrémně vzácný. Jak ale níže uvidíte, je přesto velmi reálný.

Své o tom ví například Scott Lotan z Virginie, který měl v roce 2003 tragickou nehodu, při níž zemřela jeho snoubenka a o tři dny později také matka. Tehdy se u něj syndrom objevil poprvé. Jak si ale nejspíš dokážete představit, náhlé výbuchy nepřetržitého smíchu nejsou krátce po takové události zrovna příjemné, Scott se tak musel stáhnout na nějakou dobu do ústraní. Klid a pohodlí ale dodnes nenašel, syndrom totiž trvá a Scottovi už se několikrát stalo, že byl požádán zaměstnanci restaurací, aby odešel, protože jeho smích byl ostatním hostům nepříjemný.

Scott každopádně tvrdí, že výkon Phoenixe byl naprosto špičkový, protože sledovat film pro něj bylo jako se dívat do zrcadla. V takovém případě už asi lepší recenzi ani dostat nemůžete.

Sdílejte článek

Přečtěte si také