Virály

7. října 2021 14:42

redakce Prima Lajk

Transgender muž říká, že může dostat každou ženu. V čem spočívá jeho kouzlo?

Týpek říká, že dokáže svést a uspokojit každou ženu, kterou si zamane.

Dvaadvacetiletý Demitri Rodriguez ze Stratfordu nad Avonou se narodil jako žena. Od roku 2017 však podstupuje hormonální léčbu a identifikuje se jako muž. Nyní hlásá světu, že by všechny ženy měly chodit a spát pouze s transgender muži, pokud chtějí být doopravdy uspokojeny. „My totiž víme, jak vagína skutečně funguje,“ řekl Demitri ve videu na TikToku.

Tvrdí, že všechny jeho kamarádky, se kterými se vyspal, se zapřísáhly, že už chtějí jen transgender milence. „Někteří normální kluci ani nevědí, kde je klitoris. Já jsem se s vagínou narodil, takže přesně vím, co holka chce,“ řekl pyšně ve videu, které se stalo virální. „Nečekal jsem, že si video získá tolik pozornosti a už vůbec jsem nečekal, že mě bude tolik dívek zvát na rande,“ sdělil potěšeně s tím, že nyní nemá o holky nouzi.

Sexuální uspokojení prý ale není jediná výhoda, kterou transgender muži můžou ženám dát. Podle jeho slov jsou mnohem empatičtější k věcem, jako je menstruace, a mají daleko lepší smysl pro módu než ostatní muži. „Dokážu se vcítit do myšlení každé ženy, vždyť jsem jí byl také. Někteří muži jsou vychováváni v neúctě k ženám, to já bych nikdy neudělal,“ svěřil se s fanoušky Demitri.

Sdílejte článek
Štítky vztah magie TikTok transgender vagína Stratford-upon-Avon randění transsexuál

Přečtěte si také